Ірина Федишин Слова пісень
Ірина Федишин
Тексти пісень Ірини Федишин, слова пісень, пісні, біографія.

Ірина Федишин (нар. 1 лютого 1987, Львів) - українська співачка, працює у жанрі поп-музика

Уперше перед чисельною аудиторією Ірина заспівала, коли їй було лишень три з половиною рочки. Виконання пісні - весільний подарунок хресній мамі Іринки. Тож дебютом була українська народна пісня "Сиділа під грушкою", яку маленька Іринка довго репетирувала із батьком-музикантом. Це мабуть, одні з найприємніших спогадів дитинства. Маленька, мініатюрна дівчинка із довгим волоссям голосно співала для всіх присутніх, і ловлячи на собі захоплені погляди родини і знайомих, наповнювалася азартом, який додавав сил і натхнення співати ще і ще. А далі - оплески, похвала, побажання нововідкритому таланту. Мабуть, саме вдалий старт і перший успіх скерував дівчинку на творчу стежину.
У тринадцятирічному віці дівчинка вирішила здобути музичну освіту і пішла навчатися у музичну школу. Завдяки домашній освіті, її прийняли відразу до четвертого класу музичної школи, яку закінчила на відмінно. Там вона вела концертні програми. Здобуваючи економічну освіту в Львівському національному університеті імені Івана Франка, приватно навчалася музики й вокалу. У 2005-му році співачка виступала в півфіналі національного конкурсу Євробачення, а в 2006-му та у 2009-мувиступила в концертній програмі «Шлягер року».
Перша пісня «Перед образом Христа» була написана під час навчання в музичній школі. Крім власного репертуару і тексти, й музику пише сама Ірина Федишин.
Альбом Твій Ангел» (2007): Твій Ангел, Це не гра, Відпусти, Схочу покохаєш, Я не плачу, Не цвіла, Все мине, Без твого тепла, Запали Любов, Життям заплачу, Зіронька, Батьки мої, Да-рі-на, Україна
«Україна колядує» (2007): Україна колядує, Христос рождається, Свята ніч, Нова радість, Різдвяна хуртовина, Коляда, Зійшла зоря, Миколай, Kolyada, Батьки мої, Різдвяна хуртовина.