ЯРМАК Слова пісень
ЯРМАК
ЯРМАК тексти пісень, слова пісень, біографія. Тексти пісень ЯРМАКА, слова пісень.

Олександр Валентинович Ярмак (нар. 24 жовтня 1991, Бориспіль, Україна) — український реп-виконавець. Виконує композиції російською та українською мовою. Тематика пісень різноманітна: від жартівливих треків та любовної лірики до питань соціальної несправедливості. Знімався в серіалі «Як гартувався стайл». Олександр Ярмак народився в Борисполі. З 12 років почав займатися музикою, зокрема читанням репу; тоді ж познайомився із програмою для створення музики eJay Dance Station 3. Улюбленими виконавцями Ярмака були Eminem, Баста, Каста та Centr. У 15-річному віці почав серйозно грати у КВК, після вступу на факультет літальних апаратів Національного авіаційного університету виступав за команду КВК «Збірна НАУ», разом з якою дійшов до фіналу Вищої української ліги. Паралельно був фронтменом команди «Ботаніки», з якою також досяг у Клубі веселих та кмітливих певних успіхів. Також займався програмуванням, зокрема, веб-програмуванням та розробкою на Adobe Flash.

2010 року познайомився із програмою для створення музики Ableton Live та знайшов однодумців. Влітку 2011 року Олександр вперше почав публікувати свої треки у соцмережі Вконтакті, а трохи згодом дублювати їх на YouTube. У грудні того ж року опублікував перший кліп, який за одну ніч набрав понад 50 тисяч переглядів, а вже за два тижні — мільйон. Протягом 2012 року Ярмак презентував ще декілька вдалих відеокліпів та повноформатний альбом «ЯсЮТуба». У 2013 році музикант підтримав акції протестів на захист прав сім'ї Павліченків та написав на цю тему композицію «Свободу честным». Окрім студійної роботи ЯрмаК приділив значну увагу живим виступам, відвідавши численні міста України, зокрема напередодні його туру західною Україною в мережі з'явилося запрошення на концерти у вигляді пісні українською мовою.

У 2013 році кліп на пісню «Сердце пацана» став лідером переглядів серед усіх російськомовних виконавців на YouTube, а за версією порталу «Новый Рэп» переміг у номінації «Відео Року». 30 листопада 2013 року в Києві у клубі «Forsage» відбулася презентація другого альбому виконавця, що отримав назву «Второй альбом». З 26 жовтня 2013 року на телеканалі «НЛО TV» розпочався показ 24-серійного гумористичного сіткому «Як гартувався стайл», що розповідає про життя та становлення Олександра Ярмака. 24 жовтня 2014 року вийшов 2 сезон серіалу, в якому описана боротьба з наркомафією.

ЯрмаК брав безпосередню участь у подіях Євромайдану та протистояннях на вулиці Грушевського. У лютому 2014 року він спільно з MC Tof (Андрій Тофецький) презентував відеокліп на пісню «22», що вдало поєднала патріотичну лірику та хіп-хоп. ЯрмаК самостійно зібрав документальні відеоматеріали з Євромайдану та змонтував їх у відеоряд до кліпу. Пісня набула популярності та стала хітом. Схвальний відгук про лірику цієї пісні надав поет та видавець Іван Малкович. 21 березня 2015 в соціальних мережах був представлений третій студійний альбом «Made in UA».