Melovin Слова пісень
Melovin

Бочаро́в Костянти́н Микола́йович (більш відомий, як Mélovin; нар. 11 квітня 1997, Одеса, Україна) — український співак, переможець шостого сезону українського вокального шоу «X-Фактор», фіналіст Національного відбору України на 62-й пісенний конкурс «Євробачення».

Костянтин в родині Миколи та Валентини Бочарових. З самого малечку він цікавився творчістю, хоч і мріяв бути перукарем, кухарем або вчителем. У школі постійно робив постановки, організовував концерти, у яких сам брав участь. Також навчався в музичній школі, яку згодом покинув.

Костянтин тричі брав участь у відборах до українського вокального шоу «Х-фактор», але жодного разу не потрапляв на телевізійні кастинги. У шостому сезоні 2015 року він нарешті пройшов до етапу прослуховування перед суддями, де після виконання пісні «Без бою» гурту «Океан Ельзи» отримав путівку до тренувального табору. Костянтин з'явився в прямих ефірах шоу і дійшов до суперфіналу, у якому за результатами глядацького голосування став переможцем.

У кінці 2016 року Костянтин вирішив взяти участь у національному відборі на 62-й пісенний конкурс «Євробачення». 17 січня 2017 року у списку півфіналістів було оголошено і його ім'я. Згідно з жеребкуванням 18 лютого 2017 року співак виступив у третьому півфіналі, виконавши авторську пісню «Wonder». За результатами голосування глядачів та журі, Костянтин потрапив до фіналу національного відбору, де знову отримав максимальний бал від глядачів.