Дорош Слова пісень
Дорош

Володимир Дорош - музикант і продюсер, який живе музикою. Володимир Дорош народився 8 січня 1967 року в с. Студінка Новгород-Сіверського району Чернігівської області. Мабуть, це символічна дата: різдвяний подарунок для співочої української нації.

У віці 13-ти років Володимир Дорош разом з родиною переїхав на Полтавщину, батьківщину своєї матері. Сім‘я оселилася в с. Тарандинці, Лубенського району, де на той час процвітала позашкільна освіта творчого та спортивного напрямку. Добре обладнаний спортивний зал задовольняв потреби як маленьких, так і дорослих прихильників здорового способу життя. Функціонували футбольний та волейбольний клуби. При будинку культури організували циркову студію й танцювальний колектив, діяв філіал музичної школи. Зростаючи за таких позитивних умов для дозвілля, Володимир Дорош з раннього дитинства плідно розвивав свої творчі здібності. Сам записався до музичного гуртка, освоїв гру на шестиструнній гітарі, був учасником вокально-інструментального ансамблю.

Захопившись виром творчого натхнення, Володимир Дорош створює професійний гурт, до складу якого ввійшли музиканти-професіонали, що так само віддали свої серця і душі музиці Володимира. Творча історія гурту розпочалася восени 2013 року з масштабного музичного туру «Поділись своїм серцем». Низка концертів по всій Полтавській області, насамперед, мала благородну мету – на виручені благодійні внески учасники колективу придбали і подарували Полтавській обласній дитячій клінічній лікарні спеціальне медичне обладнання, яке вже допомогло врятувати не одне життя маленьких пацієнтів. Вдало стартувавши на теренах рідної Полтавщини, музичний гурт Володимира Дороша швидко здобув популярність та прихильність серед «музичних гурманів». У творчості колективу тісно та вдало поєднуються різні музичні стилі й напрямки: рок, джаз, фанк, латино-американські мотиви, класичні та народні елементи. І це лише початок, адже музичний потенціал лідера гурту Володимира Дороша відкриває багаті й невичерпні можливості для його таланту.

Його творчість відрізняється тим, що більшість своїх пісень Володимир написав сам, присвячених сімейним цінностям, любові, справжнім дружнім відносинам, розповідаючи в них про своє життя, свій досвід і все те, що турбує душу кожної людини. Сьогодні пісні Володимира Дороша впевнено затвердили свою позицію в українському медіа просторі і відомі серед шанувальників української музики. Володимир Дорош - почесний гість студій столичних телеканалів і радіостанцій. Але перш за все - хороший син, вірний друг і люблячий батько.