Тінь Сонця Слова пісень
Тінь Сонця

Їх слухають незалежно від віку, їхні пісні цитуються, виконуються біля багать, а виступи захоплюють вируючою енергією та співами разом з глядачами. Для когось – досі незнані, для когось – явище, яке змінило свідомість: музика, з якою він живе. «Тінь Сонця» представляє унікальний в Україні та світі жанр козацький рок (за іншими визначеннями – heavy-folk). Чи не єдина українська рок-команда, в якій поряд із гітарами звучить бандура на постійній основі. Гурт позиціонує себе як послідовник якісної рок-музики зі змістовними, зачасти патріотичними текстами, в яких відроджується славетна українська минувшина, а напівзабута міфологія постає реальністю.

В активі гурту – чотири офіційні релізи «Грім в ковальні Бога» (2014), «Танець серця» (2011), «Полум’яна Рута» (2007), «Над Диким Полем» (2005), а також багаторічна участь практично в усіх українських фестивалях: «Захід-фест», «Файне місто», «Бандерштат», «Kiev Beer Fest», «Рок-Січ», «Республіка», «Ше-фест», «Трипільске Коло» та інші. На День Незалежності-2015 «Тінь Сонця» відіграли двогодинний сольний концерт на найбільшому майдані Європи – площі Свободи у Харкові; День Незалежності-2014 відзначили в Одесі в якості хед-лайнера святкового дійства.

Гурт двічі поспіль відкривав центральний матч чемпіонату України з футболу «Динамо» – «Шахтар» на НСК «Олімпійський» (2014, 2013), а окрім того, саме під пісню «Тінь Сонця» – «Козаки» виходить на ринг відомий український боксер Олександр Усик.

Відома також суспільно активна позиція колективу. «Тінь Сонця» є учасником численних благодійних концертів в підтримку української армії, окрім того гурт неодноразово виступав в АТО.