Мята Слова пісень
Мята

Відома поп-співачка Мята народилася в м.Києві у 1983 році. Закінчивши школу-інтернат по класу бандури при консерваторії імені Лисенка, дівчина вступає до музичного училища імені Глієра на клас естрадного вокалу. Примітно, що в той же час в цьому навчальному закладі здобувала освіту і інша популярна артистка сучасності - Тіна Кароль. У 90-х роках співачка стає учасницею колективу Слайдер / Символ, а в 2007, завдяки фестивалю Диско-Премія, глядач відкриває для себе можливість дивитися М'яту як нову, яскраву сольну виконавицю.

Говорячи про такому незвичайному сценічному псевдонім, дівчина посміхається. Ми довго обговорювали з продюсером, як назвати наш проект, - каже вона, - перебирали всі, що тільки можна - назву собак, кішок, рослин, гортали енциклопедії. Але в підсумку зупинилися на м'яті. Чому? Та тому, що вона ніжна і індивідуальна - як і я. Це було давно, сьогодні ж Мята - унікальна вокалістка, справжнє відкриття вітчизняної естради, талант, який дарує гарний настрій тисячам шанувальників і шанувальників. На рахунку співачки кілька успішних альбомів, багато композицій з яких стали майже що культовими. Хто ж не чув таких пісень, як Шоколадний мус, Гола правда, Плачу, Бомба або ж Неделимое сердце? Хто не наспівував чудові слова, колись підкорили вершини хіт-парадів всіх радіостанцій: але ж я не ручна, я дика?

Мята 2015 - артистка з великої літери, вірші і музика якої в раз стають популярними. Вона, як справжня м'ята, марнує навколо себе п'янкий аромат, зачаровуючи слухачів з самої верхньої ноти. Щаслива дівчина не тільки на сцені, а й у сімейному житті - вона заміжня, виховує маленького сина і вірить у краще.