Круть Слова пісень
Круть

Krutь, стилізовано як KRUTЬ, справжнє ім'я Марина Валеріївна Круть — українська співачка, поетеса, композиторка і бандуристка.

Марина Круть народилася 21 лютого 1996 року в Хмельницькому в сім'ї робітників. Закінчила Хмельницьку дитячу школу мистецтв за класом «бандура».<.p>

Далі продовжила навчання в Хмельницькому музичному училищі ім. В. І. Заремби. За роки навчання стала переможцем та лауреатом численних всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Після закінчення навчання 2016 року Круть розпочала свою сольну кар'єру. Сольний проєкт Круть, для якого вона самостійно пише пісні, називається «Krutь». Вона характеризує свій стиль як інді-соул зі звучанням бандури.

У 2017 році Круть брала участь у восьмому сезоні талант-шоу «X-Фактор», де вона виконала пісню «Hallelujah». Отримавши чотири так вона пройшла до тренувального табору. У таборі вона виконала пісню Тіни Кароль «Ноченька» та пройшла до наступного етапу. У будинку суддів перед NK Круть виконала пісню гурту «Океан Ельзи» «Така, як ти», але не пройшла до прямих ефірів шоу.

У 2018 році KRUTЬ випустила дебютний альбом «Arche», а 2019-го — мініальбом «Albino».

5 лютого 2020 року KRUTЬ презентувала пісню «99», з якою боролась за право представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2020». Саме із цією композицією Марина Круть виступила у першому півфіналі національного відбору 8 лютого 2020 року під номером «4». За результати голосування співачка отримала найвищі бали журі та глядачів — 16 (судді — 8, глядачі — 8), тож пройшла до фіналу відбору, де разом з нею мали змагатись ще 5 виконавців. У фіналі відбору Марина Круть посіла третю сходинку, отримавши від суддів 5 балів, а від глядачів — 4.