ТІК Слова пісень
ТІК

Офіційна історія гурту розпочалась навесні 2005–го року. Саме тоді декілька випускників Вінницького державного педагогічного університету остаточно зрозуміли, що музика в їхньому житті - це дещо більше, ніж просто студентська розвага, і розпочали репетиції. На той момент у групі грали:

Вітя Бронюк – вокал і баян; Денис Репей – бас; Костя Терепа – гітара; Сашко Філінков – барабани. На одну з репетицій випадково потрапив продюсер Олег Збаращук. Відверто кажучи, його реакція на творчість музикантів була негативною, але зацікавило те, що це було щось нове, не схоже на загальноприйняті музично-стильові шаблони. 2 червня у місті Вінниця на розігрів гурту "ТАЛІТА КУМ" вийшов гурт «ТІК» і представив перед тисячною аудиторією свої творіння.

Дебют виявився вдалим і саме цей день, 2 червня, вважається Днем народження гурту «ТІК». Далі була серйозна розмова з Олегом Збаращуком, плідна робота над розширенням репертуару і створення першого демо-запису гурту. Саме цей диск потрапив до рук Віталію Телезину - український саунд-продюсер, який погодився записувати «ТІК». у своїй студії "211".

На тлі світлого майбутнього, склад гурту зазнав серйозних змін. Протягом 2006 року з команди у свій власний бізнес пішли бас-гітарист Денис Репей та саксофоніст і клавішник Юрій Марценюк, дещо раніше команду покинув і гітарист Костя Терепа. З першого складу залишаються тільки Вітя Бронюк та Сашко Філінков. Звичайно, було важко, але зупинятися ніхто не збирався.

Далі пішли оголошення, кастинги, проби, нерви і на початок травня був уже новий «ТІК». Бас гітару взяв у руки Сергій Федчишин, за клавішними став Женя Зиков і новинкою була поява в колективі трубача Яна Нікітчука. Лише місяць щоденних репетицій і 26 травня у Житомирі відбувся дебют оновленого складу. Паралельно на студії «211» записувалася спільно з групою «Ляпіс Трубєцкой» пісня «Олені». Улітку ніхто з учасників гурту не відпочивав, а вперто працювал над першим дебютним альбомом «ЛітераДура», який вже почули мешканці Львова, Хмельницького, Балти, Вінниці.