«ТЕЛЬНЮК: Сестри» (також «Се́стри Тельню́к») — український вокальний дует заслужених артисток України Лесі та Галі Тельнюк. Серед здобутків — студійні альбоми, театральні постановки, премія імені Василя Стуса за збереження та пропаганду української культури. У репертуарі дуету пісні на вірші Т. Шевченка, П. Тичини, Є. Маланюка, Б.-І. Антонича, В. Стуса, Л. Костенко, О. Забужко та інші.
Маючи природній смак та хорошу професійну підготовку, Леся та Галя залишаються вірними собі та працюють лише з найкращими поетичними зразками. В їхньому репертуарі є філософські балади, романси, фольк-рокові композиції, ескізи, а капела, пісні з елементами медитативної мело-декламації, джаз-року та trip-hop. Кожен новий альбом — це своєрідний експеримент, проба нового стилю, нового світосприйняття, як у виборі текстів, так і музичного супроводу: від акустично-академічної суворості до фолк-рокової свободи. Музиканти, які працюють з дуетом, а це чудові джаз-рокові музиканти Олег Путятін та Євген Бортничук мають величезне поле для імпровізації, але у суворому стилістичному полі, яке задає Леся Тельнюк, композитор майже усіх пісень дуету. Музика передає поетичне слово (що є первинним у піснях Сестер) темброво-інтонаційним кодом, який занурює слухача в певний езотеричний світ і вже не потребує перекладу та розшифровування. Також дует «Сестри Тельнюк» працє із академічними музикантами (струнний квартет державного радіо України), використовують різні національно-етнічні інструменти: сопілки, дримбу, ударні музичні інструменти. Леся працює в дуеті ще як інструменталіст, супроводжуючи майже всі пісні грою на бандурі.
Концерти «Сестер Тельнюк» це — стримане сповідально-театральне дійство з філософською концепцією пошуку сенсу буття в собі. Виступи «Сестер Тельнюк» — це своєрідні літературно-музичні композиції, синтез поезії та співу. Вони завжди мають вибудовану драматургію і чітко окреслене коло образів: митець і суспільство, внутрішня свобода як необхідна умова творчості, пошуки самототожності, сенсу буття. На концертах Галі й Лесі слухач поринає у дивну атмосферу. Він наче присутній на якомусь дійстві для втаємничених, і водночас почувається ніби в колі добрих приятелів. Це з ним особисто ведуть свій тонкий і щирий діалог Сестри Тельнюк.