Наталія Май Слова пісень
Наталія Май

Наталія Михайлівна Май (народилась 25 травня 1968, Свердловськ, нині Довжанськ) — автор, композитор і виконавець Заслужена артистка України. Керівник творчого центру Н. Май Полтавського міського будинку культури. Директор благодійного фонду сприяння розвитку культури та підтримки обдарованих дітей та молоді «Горлиця».

Народилася Наталія Михайлівна у місті Свердловську (нині Довжанськ) Луганської області (Україна). У 1980 році переїжджає з родиною на Полтавщину, на Малу Батьківщину своєї матері. Із самого юного віку вона відчуває тягу до української народної пісні, яка передалася їй від бабусі і матері.

У 1985 році Наталія Май закінчила Полтавське державне музичне училище імені М. В. Лисенка, починає писати перші пісні. У 2000 році виходить її перший аудіоальбом «Василечки», в якому дитячі пісні виконують доньки Наталії Май Олеся та Станіслава. Після першого — виходять такі аудіоальбоми як: «Свято казки», «Свіча», «А роси падають в траву…», «Самота», «А сорочка мамина біла-біла…». Ці альбоми були перевидані в 2007—2008 роках і були випущені нові.

Дорогою матері пішли її доньки Олеся та Станіслава, які також вже завоювали перші нагороди на фестивалях пісні.