Marietta Слова пісень
Marietta

Marietta Ways (Марієтта Вейс) (народилась 9 грудня 1995, Черкаси, Україна);— українська співачка. Виконує пісні українською, російською та англійською мовами. Брала участь у національному відборі на пісенний конкурс Євробачення у 2012 та 2013 роках. З дитинства брала участь в різних пісенних конкурсах.

У 10 років Марієтта записала свій перший альбом у професійній студії. Ранній етап творчості Марієтти позначений двома яскравими дуетами — із Андрієм Кравчуком та Гайтаною. Загалом під час своєї ранньої професійної діяльності Марієтта випустила у світ 3 альбоми, 5 кліпів та завоювала багато нагород на Всеукраїнських та Міжнародних вокальних конкурсах, серед яких «Дитяча нова хвиля», «Чорноморські ігри», «Відкрита Європа» та інші.

У 2007 та 2008 році Марієтта стала фіналісткою Національного відбору до Дитячого Євробачення. 7 квітня 2012 року на Першому національному стартувало нове вокальне шоу «10+10», в якому Марієтта брала участь в парі з грузинським співаком Ото Немсадзе.

Нині свою вокальну майстерність виконавиця вдосконалює в Інституті музики ім. Глієра. Вона стала фіналісткою національного відбору на Євробачення в 2012 та 2013 роках. У 2013 році Марієтта випускає альбом «Вкус тебя». Нові треки: «Я тебе люблю», «Не відпускаю» і підготовка англомовного альбому «Heartbeat» остаточно сформували образ чуттєвої і енергійною співачки Marietta Ways, яка не поспішає за модою, а намагається донести в своїй музиці гармонію, мелодійну основу і правдивість. У 2015 році трек «Heartbeat» увійшов в десятку фіналістів міжнародного конкурсу «Unsigned Only» в США, вигравши право промоутування однойменного альбому в 60 країнах світу. Сьогодні Marietta Ways - це співачка яка стрімко набирає популярність і визнання публіки, за спиною якої великий творчий і концертний досвід. Співачка, разом зі своєю командою людей, закоханих в музику, готує нові роботи для своїх слухачів, які можна буде почути в найближчому часі.