Макс Барских Слова пісень
Макс Барских

Макс Ба́рських (справжнє ім'я Микола Микола́йович Бо́ртник. Народився 8 березня 1990 року у м. Херсон. Після закінчення школи переїхав до Києва, де вступив до Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва (спеціалізація «естрадний вокал»).

Дебют як співака та композитора відбувся 2008 року, коли Макс став учасником телевізійного шоу «Фабрика зірок 2». Протягом двох років, після закінчення проекту, артист випустив дебютний альбом «1: MAX BARSKIH», зняв шість кліпів, і знявся у фільмі з Ларою Фабіан. На початку 2010 року взяв участь у проекті «Фабрика. Суперфінал». 2010 року Макс Барських визнаний найкращим українським артистом за версією MTV Europe Music Awards. У травні 2010 року артист спробував себе як актора. Він пройшов проби в музичний фільм «Мадемуазель Живаго» за участі Лари Фабіан та Ігоря Крутого. В одній із 12 новел картини співак виконує головну чоловічу роль — російського солдата, закоханого в прекрасну француженку, яку грає Лара Фабіан.

2011 року Макс Барських презентував перший в СНД кліп у форматі 3D на пісню «Lost In Love | Теряю тебя». Режисером відео виступив продюсер артиста — кліпмейкер Алан Бадоєв. Ця пісня стала хітом в Росії, очоливши «ЄвроХім ТОП-40» радіостанції Європа Плюс. 3 липня в Інтернеті відбулася прем'єра його нового синглу «Atoms | Глаза-убийцы». 31 липня співак виступив на Поклонній горі в Москві на «EUROPA PLUS LIVE», де його назвали відкриттям опен-ейру.

9 серпня Макс Барських був визнаний «Співаком року» на церемонії вручення щорічної премії «Кришталевий мікрофон» (рос. «Хрустальный микрофон»).16 серпня відбулася прем'єра кліпу на пісню «Глаза-убийцы», зйомки якого проходили в Москві.2012 року Макс Барських презентував найдорожчий в Україні хоррор-мюзикл під назвою «Z.Dance», який складається з трьох частин.

2013 рік. Виходять перші 4 частини відеоальбому «По Фрейду». Слід відмітити, що четвертою історією з цього відеоальбому є відео на першу українську пісню Макса «Небо». Цього року Макс набрав до себе команду музикантів, з якими відправився в тур по містах України. 14 лютого 2014 року виходить новий альбом Макса Барських «По Фрейду».