Хочу ЩЕ! Слова пісень
Хочу ЩЕ!

Хочу ЩЕ! — український музичний гурт зі Львова, утворений 21 лютого 2008 року. Свій стиль команда називає альтернативною музикою: суміш року, хіп-хопу та етно.

Затійником створення гурту у далекому 2007 році став VAC (він же Василь Крупа). Вже тоді він кілька років підряд писав репові музику й тексти. VAC запропонував читати в дуеті ще одному «юному реперу» з рідного містечка Винники, якого в неформальному середовищі називали Shylik (він же Юра Шивала). Разом вони назвалися «Destruction» і за більше ніж пів року своєї діяльності підготували 4 пісні та один раз виступили на святкуванні дня Незалежності у Винниках. На фестивалі «BHD», що відбувався восени 2007 року біля містечка Славське, Shylik познайомився з діджеєм Terry Mutiny (він же Тарас Лужецький зі закарпатського міста Хуст). Стимулом до вербування його у новий гурт стала відкритість до нових ідей та наявність вінілових програвачів. Після доповнення складу гурту скрейтчером назва була змінена на «Частковий вибір». Єдиний виступ «Часткового вибору» з репертуаром «Destuction» відбувся восени 2007 року в академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного перед повним залом солдатів.

Під кінець року в учасників гурту почали проявлятися депресивні стани з вкрапленнями ліні та відсутністю ентузіазму. Це був знак: треба щось міняти. VAC, Shylik і Terry вирішили кардинально змінити звучання своєї музики: розбавити читку експериментами з різножанровою музикою та жіночим вокалом. Як виявилося, завдання були досить складним, оскільки писати музику ніхто з гурту особливо не вмів, а робити щось під чужі мінусовки не було бажання. Пошук вокалістки теж затянувся майже на два місяці. Тоді навіть був організований кастинг, в якому перемогла дівчина Яна з міста Миколаїв. На жаль новій команді не вдалося спрацюватися і вже в січні 2008-го хлопці залишилися утрьох. Цілком випадково, Terry у міжгуртожитському студентському чаті Політеху, познайомився з дівчиною у реперському одязі, яка ще й співати вміла. Не довго думаючи він запросив її на репетицію «Часткового вибору». Репетиційною базою тоді слугувала стара гуртожитська кімната. Bebichka (вона ж Наталя Чабан з міста Стрий) приєдналася до команди 21 лютого 2008 року. Тоді ж власниця чарівного голосу запропонувала змінити назву гурту з «Часткового вибору» на «Хочу ЩЕ!».