Юлія Думанська Слова пісень
Юлія Думанська
Юлія Думанська тексти пісень, слова пісень, пісні, біографія.

Юлія Думанська народилася у Львові 13 червня, у родині Оксани та Ігоря Думанських. Навчалася у львівській школі №91, а з 8го класу перейшла до школи №90. З ранніх років Юлія прагнула до творчості і самореалізації, відтак намагалася спробувати себе у всіх видах діяльності - танці, спорт, музика. Доля склалася так, що саме музика стала для Юлії покликанням і визначила все її подальше життя. Зі шкільних років Юлія брала уроки вокалу, займалася у декількох вокальних студіях. Не припинила приділяти час музиці і під час одержання вищої освіти - Юлія закінчила географічний факультет (кафедра менеджмент туризму) МЛУ ім Івана Франка.

Вибір спеціальності був обумовлений любов*ю до подорожей, захопленням історією і географією різних країн. Але пристрасть до музики все ж вийшла на перший план. У 17 років Юлія пройшла кастинг до львівської групи, в якій співала наступні 5 років. Рішення піти з колективу було зумовлено для неї відсутністю розвитку. Як зазначає сама співачка, вона відчула в собі потенціал, який в рамках групи реалізувати повною мірою вже не могла. Саме в цей період відбулося доленосне знайомство Юлії з Віталієм Козловським, який побачив у співачці великі перспективи і потенціал до сольної творчості.

У 2013 році Юлія Думанська розпочала співпрацю з Віталієм Козловським у якості продюсера. Артисти підписали контракт і в цей час з*явилася дуетна пісня "Тайна" і одноіменний кліп режисера Каті Царик. Успіх кліпу на музичних телеканалах був настільки великим, що за деякий час артистка наважилася вже на сольну роботу. Нею стала композиція "Мама прости", а відео на неї відзняв режисер Євген Тимохін. Наприкінці 2014 року дуетна композиція "Тайна" стала номінантом музичної премії "YUNA" у категорії "Кращий дует", а Юлія тим часом поповнює свій репертуар новими сольними композиціями. На квітень запланована прем*єра відео на україномовну, ліричну і чуттєву пісню "Пробач" (режисер - Сергій Солодкий).