YAGODA Слова пісень
YAGODA

YAGODA — це українська співачка, серед хітів якої ви знайдете багато чудових ліричних треків для свого плейлисту: «Запах кропиви», «Чапля», «Пропаща». Крім того, співачка видала онлайн-збірку віршів у Instagram.

Народилася в сім'ї електрика та медсестри у Новояворівську. В шкільні роки брала активну участь у шкільних заходах, грала головні ролі у виставах, писала поезію та навчалася в музичній школі по класу скрипки.

Випустившись зі школи, в 2012 році намагається пройти телекастинг до проекту Хочу до «ВІА Гри», але спроба виявляється невдалою.

У 2016 закінчує навчання в Львівському національному університет ім. Івана Франка за спеціальністю журналістика.

Після закінчення університету збирає свій перший музичний колектив «By The Way» у складі якого перебували семеро учасників, а Лілія Верес стає солісткою та менеджером гурту. За три роки активної гастрольної діяльності дано більше 120 концертів в Україні.

Паралельно працює ведучою подій та церемоній.

У 2018 році намагається пройти кастинг Х-Фактор (9 сезон), але відмова суддів Андрія Данилка та Олега Винника не дали можливості пройти далі. Після цього розпочинає сольну кар'єру з дебютним треком «Будь» (на фіті Андріан Попович із гурту Lvivdanceclub).

Протягом 2019 року пише підклади для реклами на радіо, один з найпопулярніших звучить на ФМ Галичина - джингл програми "Народна година".

Активно співпрацює з музикантами: Остапом Панчишиним та Мар'яном Криськувом для реалізації творчості.