Facebook Instagram Twitter YouTube

Пекельний жар пробирає до п'ят
До лазні взимку навідуюсь я
Піддай і на мороз, і на мороз
А дорі дурі ... запал
100 грам горілка на пива бокал
Ех наливай, і на мороз, і на мороз

Воплі Відоплясова - Лазня (YouTube відео та караоке)


Український рок-гурт №1 «Воплі Відоплясова» у новому кліпі «ЛАЗНЯ» гучно закриває тему різдвяно-новорічних свят. 19-го січня, якраз на велике свято Водохреща, відбулась прем’єра відео з купанням учасників гурту та друзів рокерів на морозі.

За словами Олега Скрипки, лазня — це не просто традиція, а певна філософія життя: краще паритись у лазні, аніж паритись по життю. Лазня прогріває та очищує тіло й душу, завжди сприяє щирій розмові, зміцнює організм. «Лазня — найкраще джерело бадьорості та енергії», — коментує фронтмен гурту і запрошує всіх пірнути в ополонку на Водохреща разом із «Воплями Відоплясова».

За повір’ями, освячена на Водохреща «йорданська» вода наділяється цілющими чудо-дійними властивостями та загалом символізує початок життя. Ще за давніх часів надзвичайно популярним був ритуал занурення у водойми на свіжому повітрі. Вважалося, що така процедура очищує душу та дарує здоров’я на весь рік. Ця добра традиція збереглась і до сьогодні. В кліпі «ЛАЗНЯ» українські рокери показали справжній майстер-клас святкування Водохреща та відірвались на повну: парились, співали, танцювали, а на завер-шення ще й голяка стрибнули в ополонку! В кліпі також можна побачити друзів музикантів - Івана Леньо з «KOZAK SYSTEM» та Романа Бахарева з «BAHROMA».


Вiдгуки
Оцініть цю пісню.
У цієї пісні ще немає відгуків. Напишiть вiдгук.