В.О.Д.А. Слова пісень
В.О.Д.А.

В.О.Д.А. – молодий луцький гурт, який грає мелодійний, позитивний поп-рок, об'єднуючи у своїй музиці різні стилі сучасного року та уникаючи депресивних настроїв у творчості. Ідейна концепція гурту базується на принципі людського, особистісного самоствердження на засадах професійності музикантів, високої якості звучання гурту.

Учасники гурту – Оля – вокал, клавіші, тексти, музика, чарівна посмішка і чудовий голос Вова – барабани, настрій, винахідливість, ідейність Сергій – електрогітара, талант, спокій та врівноваженість Андрій – бас, бек-вокал, досвід та майстерність

Історія гурту не вельми довга, та все ж... Команда виникла у червні 2007 року. 15 вересня 2007 року гурт мав можливість вперше представити свою творчість слухачам, відкриваючи 1-ий Всеукраїнський фестиваль альтернативної музики "Бандерштат-2007". Далі - ряд виступів на різних сценах міста Луцька (участь в альтернативних сейшенах, фестивалях, клубні виступи), а також в деяких районних центрах та участь у численних концертах в різних містах України. В.О.Д.А. дуже швидко стала улюбленцями місцевої публіки та отримала, так би мовити, цілу кагорту своїх прихильників. З того часу гурт став бажаним гостем музичних сцен різних міст України...

Гурт має годинний репертуар українською мовою (є і англомовні версії пісень) та декілька оригінальних каверів на відомі українські та зарубіжні пісні. Гурт записав демо (три пісні) і власними силами зняв кліп.

В.О.Д.А. – без лишніх скороспілих амбіцій, ставить перед собою нелегке завдання – рухатися вгору і перетворити свою творчість доступною для всіх небайдужих до музики !!!