SYSUEV Слова пісень
SYSUEV

Сергій Сисуєв - український співак, артист, юрист, колишній учасник груп «Поза Закону», «меланхоліків», «LOKI».

Сергій народився 24 лютого 1982 року в м. Володимирець Рівненської Області. У три роки він переїхав з батьками в м Кривий Ріг Дніпропетровської області, де провів своє дитинство. З 9 до 16 років Сергій активно займається народними і естрадними танцями в зразкових колективах народного танцю «САМОЦВІТ» та естрадного танцю «Браво», об'їздивши з ними СНД і ближнього зарубіжжя. В цей же період часу Сергій також захоплюється баскетболом, успішно виступаючи за свою школу на міських змаганнях.

У 17 років Сергій робить перші музичні кроки, погодившись на пропозицію друзів приєднатися до реп-групи «Поза Закону». Одним з учасників цієї групи був друг дитинства Сергія, український хореограф Микола Коваль (шоу-балет «Хлопці з небес», «Ва-банк», шоу «Майданс»). Хлопці читали реп про життя в криворізьких кварталах, про те, що знав не з чуток. Через два роки Сергій йде з групи «Поза Закону», вирішивши створити зі співачкою Крістіною Галустян r'n'b-Дует меланхоліків, який в якомусь сенсі був прообразом популярного дуету «Потап і Настя». Сергій і Христина домоглися значних успіхів, пісні дуету постійно звучали в ефірі місцевих радіостанцій, жоден з великих концертів в Дніпропетровській області не проходив без їх участі. Дует часто виступав на одній сцені разом з Володимиром Зеленським та «95 кварталом», відомим теле- і радіоведучим Анатолій Анатоліч, так як всі вони вчилися в одному і тому ж ВУЗі - КЕІ КНЕУ і разом представляли його на студентських конкурсах.

В 2014 році Сергій вирішує почати сольну кар'єру. В даний момент виконавець записує дебютний альбом, вихід якого намічений на початок наступного року, і часто виступає в нічних клубах.