Сергій Мироненко Слова пісень
Сергій Мироненко

Сергій Мироненко народився 24 серпня 1984 року в маленькому районі Полтавської області. З дитинства обох синів ростила і виховувала мати. «Весь вільний від роботи час, мама проводила з нами, прищеплюючи особливу любов до музики. Пішовши в перший клас, мама тут же відвела хлопчика в музичну школу, яку він успішно закінчив по класу гітари.

Весь вільний час юний артист приділяв музиці, ніяк не бажаючи вчити з великим завзяттям інші предмети. Дитячі конкурси в найближчих містах, будь-які виступи - хлопчик не втрачав всілякої можливості вийти на сцену. І виявилося, не дарма. Ставши запрошеним учасником конкурсу дипломантів - лауреатів в Полтаві, Сергій здобув перемогу, почувши заповітні слова підтримки і віри в нього присутніх композиторів. Тривалими умовляннями відпустити сина в такому ранньому віці будувати музичне майбутнє в столиці самостійно, в 14 років закінчивши дев'ять класів, Сергій переїхав до Києва і вступив до училища імені Георгія Майбороди на відділення вокалу.

Із закінченням училища прийшло бажане пропозицію про роботу. І вже в 15, Сергій Мироненко став артистом-вокалістом, бандуристом Національної заслуженої капели бандуристів імені Георгія Майбороди.

Роботи для звиклого з малих років працювати цілодобово виконавця було мало і, він вирішив вчитися далі, поступово в Національний університет культури і мистецтв. «Навчання виявилося куди складніше, ніж я розраховував, та й визначитися з факультетом вийшло не відразу, тому змінив три, продовживши навчання в напрямку естрадного вокалу.»