Роман Скорпіон Слова пісень
Роман Скорпіон

Роман Скорпіон тексти пісень, слова пісень, пісні.

Роман Скорпіон - український співак, композитор та автор пісень. Його пісні "Закохався", "Поцілую", "Обійму", "Давай будем разом", "Моя" та багато інших лунають на топових радіостанціях України та далеко за її межами, а гастрольний графік артиста розписаний на декілька місяців вперед. Співак родом зі Львова, свій творчий шлях він розпочав у 2013 році з дебютною піснею «Поцілую». Пісня-візитівка «Закохався» вже стала народним хітом.

Сьогодні у його творчому доробку чимало яскравих кліпів, україномовний альбом «Поцілую тебе», мільйонні перегляди відео в інтернеті, а на концертах - завжди повні зали. З кожним днем Роман Скорпіон закохує все більше і більше слухачів до власної музики, яку пише від душі. Він сам продюсер свого проекту та цілком сконцентрований на музичній кар'єрі, оскільки творчість – це і є його життя.

Біографія

Роман Скорпіон народився 9 листопада 1990 року в місті Миколаєві Львівської області у багатодітній сім'ї (шестеро дітей). Батько часто їздив на заробітки, а мама доглядала за дітьми. Коли Роману виповнилось 6 років, сім'я переїхала у село Ясениця-Замкова Старосамбірського району, де він закінчив середню школу. У шкільні роки брав активну участь у художній самодіяльності, грав на акордеоні, а також співав у церковному хорі.

Після закінчення школи вступив до Самбірського училища культури по класу хорового диригування. Романа спіткала важка доля, він рано осиротів. Після смерті мами став найстаршим у родині, тож замінив батьків і став підтримкою для чотирьох братів і двох сестер, адже батько пропав безвісти.

Свої перші пісні та музику Роман Скорпіон починає писати ще в училищі. Однією з перших була пісня «Так сильно». Довгий час Роман був ведучим на різноманітних святах і паралельно записував пісні.

1 вересня 2013 року дає свій перший сольний концерт в рамках міжнаціонального шоу. Через рік проект виправдовується і у 2014 році з'являється пісня «Поцілую».