Оля Цибульська Слова пісень
Оля Цибульська
Ольга Павлівна Цибульська — українська співачка, телеведуча, переможниця першої української «Фабрики зірок». У 2007 році разом з Олександром Бородянським перемогла у першій українській «Фабриці зірок». Коли закінчився даний проект почала вести на Новому каналі передачу «Кліпси». У 2009 закінчила Академію керівних кадрів культури і мистецтв.

У минулому учасниця дуету «Опасные связи». Лауреат багатьох вокальних конкурсів державного та міжнародного рівня («Ялта-Москва-транзит», «5 звезд», «Интервидение»). Ведуча шоубізнесових новин у «Золотому Грамофоні» на «Русском Радио», каналі М1. Пісні Ольги Цибульської, серед яких найвідоміші та екранізовані «До ранку», «Сонечко», «Метелики-бабочки», «А он мне нужен!», «Держи меня», регулярно ротуються на радіо, зняті на них кліпи мають сотні тисяч переглядів на Youtube. У 2015—2016 роках на Новому каналі брала участь у шоу Хто зверху? та Суперінтуїція (виграла у Віктора Бронюка), у новому сезоні програми Що? Де? Коли?, що з жовтня 2016 виходить на ICTV. Також Цибульська виступає в якості теле- та радіоведучої низки розважальних програм, а також нічної науково-пізнавальної програми про видатних українців на Новому каналі. Стало відомо, що Цибульська також стане ведучою церемонії відомої премії M1 Music Awards 2016.

У 2016 році приєдналася до всесвітньої інформаційної кампанії ООН — Цілі сталого розвитку та підтримує ціль № 4 Якісна освіта. Оля Цибульська готується презентувати книгу восени 2016 року про те, як встигати все: займатися кар'єрою, сім'єю, як не боятися народжувати. 7 січня 2015 року Ольга Цибульська народила сина.