Ольга Горбачова Слова пісень
Ольга Горбачова

О́льга Нікітіна (дівоче — Горбачо́ва) (нар. 12 січня 1981, Кривий Ріг) — українська співачка, екс-солістка гурту «Арктика», телеведуча, автор. Навчалася 9 років у середній школі з поглибленим вивченням німецької мови в місті Кривий Ріг, потім ще два роки — в гуманітарно-технічному ліцеї (Кривий Ріг). Закінчила Київський державний лінгвістичний університет за спеціальністю «філологія, німецька, англійська мова та зарубіжна література». У студентські роки почала свою телевізійну кар'єру ведучою на музичному каналі «BIZ TV». Поєднувала щоденні прямі ефіри з посадою програмного директора телеканалу «BIZ TV». Пізніше працювала програмним директором найпопулярнішої радіо-станції (FM) України «Русское радио». Паралельно Ольга виходила в прямі ефіри з передачами «Доброго ранку, Україно» і «Студія 5М» на Першому державному телеканалі.

У 2002—2007 роках Ольга працювала шеф-редактором і телеведучою найбільш рейтингової[Джерело?] музичної телепрограми України «Мелорама» на телеканалі «Інтер». У цей же період на «Інтері» Ольга вела телевізійний музичний фестиваль «Пісня року», національні конкурси краси «Міс Україна» та основні святкові прямі ефіри в країні. Також Ольга стала автором і продюсером великої кількості спеціальних проектів телеканалу «Інтер» про Пісенний конкурс Євробачення, музичні фестивалі «Нова хвиля» (Латвія), «Слов'янський базар» (Білорусь) та багатьох інших.

У 2006 році Ольга почала свою музичну кар'єру під псевдонімом АРКТИКА, як співачка і автор випустила дебютний альбом «ГЕРОИ». У 2007 році Ольга отримала найвищу нагороду України в галузі журналістики «Золоте перо». Горбачова була визнана «Найкращою ведучою розважальних програм на українському телебаченні».

У 2009 році Ольга Горбачова та її група «Арктика» випустила другий музичний альбом «БЕЛАЯ ЗВЕЗДА». У 2010 році Ольга Горбачова стала ініціатором дуету і продюсером зйомок відеокліпу на пісню «Я люблю его» спільно з Іриною Білик і голлівудським кіноактором Жан-Клод Ван Даммом. У 2010—2011 роках Ольга продовжила свою телевізійну кар'єру в ранковому розважальному шоу «Guten Morgen» на телеканалі М1 в парі з Андрієм Кузьменком («Скрябін»). У 2012 році Ольга стала основною ведучою реаліті-шоу в світі «Big Brother» в Україні. Восени 2012 року Ольга Горбачова ініціювала і запустила свій авторський музично-журналістський проект «Жизнь замечательных мужчин». У тому ж році журнал «Playboy» в подарунок читачам видав разом зі своїм ювілейним номером альбом реміксів на найпопулярніші пісні Горбачової та «Арктики» — «Жизнь замечательных мужчин. PREPARTY». Протягом наступного 2013 року, в рамках цього проекту, Ольга зняла п'ять відеокліпів зі знаменитими чоловіками України. Підсумком цієї роботи в 2014 році став третій музичний студійний альбом співачки «БЛАГО ДАРЮ», виданий вже під її справжнім ім'ям.

У 2014—2015 Ольга Горбачова випустила три сингли з майбутнього альбому — «Самый Лучший День», «Снег», «Стань для меня». Восени 2014 стартував авторський інтернет-проект Ольги Горбачової «ЖИЗНЬ ЖЕНЩИНЫ». Її відеоблоги стали справжнім одкровенням для українських глядачок, викликають хвилю обговорень у пресі, внаслідок чого Ольга отримала пропозицію випустити їх восени 2015 в розширеному телевізійному форматі на національному каналі. Навесні 2015 Ольга вперше в Україні поєднує свій сольний концерт із семінаром для жінок, створивши абсолютно новий жанр на межі музичних шоу та психологічних тренінгів. Визначив свій жіночий концерт як музичний семінар, артистці вдалося досягти ефекту шоу-терапії. На сьогодні, в рамках свого проекту Ольга проводить багато зустрічей та семінарів, де піднімає в розширеному форматі теми відносин і призначення жінки.