НЕАНГЕЛИ Слова пісень
НЕАНГЕЛИ

Проект НЕАНГЕЛИ був створений продюсером Юрієм Нікітіним. Його рішення було багато в чому пов'язано з поступовим спадом популярності групи «ВІА Гра», котра після постійних замін її учасниць, втратила свій колорит. В результаті цього в Україні знову виникла необхідність у створенні нового поп-колективу. До складу групи входять дівчата Вікторія з Харкова та Слава з міста Одеса.

У грудні 2006 році група випустила свій дебютний альбом «Номер один», який розійшовся тиражем в 50 000 примірників і став «Золотим диском». У серпні 2008 року НЕАНГЕЛИ зняли кліп з переможницею «Євробачення 1998», всесвітньо відомою травесті-дівою на ім'я Dana International на пісню «I Need Your Love». У 2009 році вийшов сингл «Красная шапочка». У 2010 році - сингл «Отпусти».

Навесні 2013 року група брала участь в українському відборі на Євробачення з піснею «Courageous», яку для них написав Олександр Бард - учасник і засновник проектів Army of Lovers, Vacuum, Gravitonas, BWO (Bodies Without Organs). 31 травня 2013 відбувся перший сольний концерт групи в честь свого сьомого дня народження. У вересні 2013 року вийшов другий альбом групи «Роман», який з першого тижня зайняв лідируючі місця на iTunes

У 2014 році вийшли сингли «По клеточкам» і «Знаешь», на які також були зняті кліпи. 20 грудня 2014 вийшла пісня «Мости Над Днiпром», в записі якої крім НЕАНГЕЛІВ взяли участь відомі українські виконавці - Потап, Настя Каменських, Наталя Могилевська, гурт «Время и Стекло», Ірина Білик, Alyosha, Авіатор та інші. У лютому 2015 група вирушила в клубний концертний тур DANCE ROMANCE TOUR, після чого в травні-червні проїхалася по містах України з розширеним туром РОМАН, який включив в себе півторагодинні виступу з живими музикантами. Зараз НЕАНГЕЛИ записують новий альбом "Серце", презентація якого відбудеться 10 жовтня в київському Палаці Спорту на шоу, присвяченому десятиріччю групи.

У 2016 році пройшли до півфіналу національного відбору Пісенного конкурсу «Євробачення 2016».