Наталка Карпа Слова пісень
Наталка Карпа

Ната́лія Семе́нівна Ка́рпа (нар. 14 серпня 1981, Добромиль) — українська співачка. Заслужена артистка України. Походить з музичної родини. Її бабця займалася співом, батько — професійний музикант. Коли Наталі було п'ять років, батьки купили їй піаніно. Навчалась у музичній школі № 3. Починає співати у народному хорі «Писанка», а через певний час стала солісткою зразкового вокально-інструментального ансамблю «Галицька перлина», під керівництвом діяча культури Лесі Салістри. Закінчила школу з золотою медаллю. Має дві вищі освіти. Закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького (з червоним дипломом, відпрацювала півроку за фахом), Національний університет «Львівська Політехніка» (англійська філологія). Навчаючись у виші, Наталка стає вокалісткою медичного джазового колективу «Медікус», виступає на музичних фестивалях та конкурсах, здобуває три стипендії за активну участь у житті свого університету.

Наталка Карпа займається, серед іншого, благочинністю і не раз влаштовувала тур для дітей-сиріт інтернатами України. Наталка була учасницею багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалів, таких як: «Слов'янський базарчик», «Молода Галичина», «На хвилях Світязя», «Надія», «Мелодія», «Пісенні джерела Прикарпаття», «Тарас Бульба», «Шлягер року», «Наша пісня» тощо. Пісні Наталки Карпи популярні і ротуються також на польських радіостанціях. Найпопулярніша пісня — «Калина» (калина — не верба). У 2010 році відзняла відео "Від мене до тебе", яке присвятила пам'яті жертв Скнилівської трагедії на авіашоу у Львові (реж.О.Войцович, Н.Карпа, пісня "Від мене до тебе": слова - Оля Войцович, музика - Наталка Карпа).

У 2013 році розпочала світовий ЕТНО-ТУР з новою концертною програмою "З України з любов'ю" країнами з найбільшою українською діаспорою. Першими країнами, в яких побувала Наталка Карпа, стали Бразилія та Парагвай.