Наталія Могилевська Слова пісень
Наталія Могилевська
Наталя Могилевська слова пісень, тексти пісень, пісні, біографія.

Наталя Могилевська, при народженні Могила (народилася 2 серпня 1975, Київ) — українська телеведуча, співачка, продюсер, актриса театру та кіно. Після завершення Київського естрадно-циркового училища протягом тривалого часу була співаючою акторкою, працюючи в Театрі естради, єврейському театрі «Штерн». У 1995 за підтримки Юрія Рибчинського Наталя Могилевська розпочала сольну кар'єру. На «Червоній руті» в Сімферополі Могилевська отримала диплом, а за місяць здобула перше місце на «Слов'янському базарі». На початку 1996 новим продюсером співачки став Олександр Ягольник, до лірико-драматичного репертуару додалися також поп-шлягери. Влітку, на Ялтинському фестивалі «Море друзів», Могилевська посіла друге місце слідом за Олександром Пономарьовим. Восени Наталя Могилевська вступила до Київського державного інституту культури, який закінчила у 1999. Через крадіжку з автомобіля співачки майстер-DAT-касети свій перший сольний альбом вона випустила лише влітку 1997.

Восени 1998 припинила співпрацю з Олександром Ягольником. Після цього вона стала сама собі продюсером, уклавши в лютому 1999 контракт про співпрацю з «Таврійськими іграми». Результатом співпраці став випуск альбому «Тільки Я», складеного винятково з пісень самої співачки, виданого під лейблом STM Records, який був визнаний одним з найкращих альбомів 1999 року в Україні. За результатами попереднього голосування експертів на визначення лауреатів Премії «Золота Жар-птиця» в номінації Пісня серед трьох претендентів було одразу дві пісні Могилевської — «Місяць» та «Только Я». «Місяць» було визнано найкращою піснею року в Україні, а сама Наталя Могилевська — найкращою співачкою. Навесні 2000 року співачка розпочала всеукраїнське турне з потужною «живою» акомпануючою групою.

В липні 2001-го Наталя вдруге поспіль була визнана найкращою співачкою України, за що й отримала перо Золотої Жар-Птиці. В жовтні на лейблі Nova Records побачив світ її третій компакт-диск «Нетакая» — винятково російськомовний альбом, виданий з прицілом на популярність у Росії. Період розриву з композитором Олександром Ягольником став критичним у творчості. Основним доробком цього періоду став випуск синглу «Зима» («Плюшевый мишка»), кліпу «Лимоновый фонарь». Друга половина 2003 року відзначилася одразу декількома подіями. Вийшла книга подруги співачки Лади Лузіної «Пригоди Наталі Могильової і відьми Іванни Карамазової», прообразами головних героїв якої були Могилевська та сама Лузіна. Співачка стає продюсером і ведучою програми «Шанс» на телеканалі «Інтер». Наприкінці листопада співачка представляє альбом «Самоє…Самоє» у київському клубі «Дежавю».

У січні та грудні 2005 відбувається презентація кліпів відповідно «Ти знаєш» та «Немає правди в словах». У травні 2005 брала участь у щорічному фестивалі «Таврійські ігри». 2006 — вихід україномовного альбому «Відправила message», друге місце телепроекті «Танці з зірками» на каналі «1+1», перше місце в проекті «Зірковий дует» (разом із продюсером «Шансу» Ігорем Кондратюком).

2007 — зйомки кліпу на пісню «Цей танець», презентація однойменного альбому й однойменний тур по країні разом з партнером по «Танцях…» Владиславом Ямою. Сольний концерт у Києві в рамках туру «Цей танець». Участь і друге місце в проекті «Танці з зірками — 3». У червні 2007 повідомила про відхід із програми «Шанс». Однак після переходу проекту на телеканал «1+1» Н.Могилевська повернулася в проект, з яким успішно співпрацювала у 2008.