MISS IRIS Слова пісень
MISS IRIS

MISS IRIS, вона же Домаскіна Ірина Олександрівна (народилась 18.10.1980 р, в м. Дніпро. Дніпропетровська область, Україна) - українська поп-співачка та телеведуча.

У музику прийшла на початку 2018 р. і вже встигла завоювати серця слухачів.

Отримуючи нові знання і колосальний досвід від роботи з педагогами, в студіях звукозапису, працюючи перед камерами, публікою, співачка MISS IRIS знайшла своє покликання за серцем.

І в 2018 р. випускає свою першу авторську роботу «Кохаю». Пісня «Кохаю» стала початком успішної кар’єри співачки і незабаром представляє ще одну пісню « Мой свет», на який в 2018 р. було відзнято відеороботу. На початку 2019 р. публіка отримала пісню « По встречной» , а в кінці цього ж року була випущена ще одна пісня « Шалена ніч». В 2020 р. MISS IRIS представила відеороботу на пісню « Из памяти» в якому знялася мама співачки. На кінець 2020 р. співачка показала своїм глядачам ще одну відеороботу на пісню « Пьяная без вина» . На початку літа 2021 р. співачка порадувала дуже чуттєвою, душевною та проникливою піснею « Може бути так», яка стала лейтмотивом всіх закоханих в життя.