Ліля Ваврін Слова пісень
Ліля Ваврін

Ліля Ваврін (народилась 19 жовтня у м.Львів) — українська естрадна співачка, поетеса, композитор, радіо- та телеведуча. Працює на професійній сцені з 1991 року. Співачка є дипломантом та лауреатом всеукраїнських фестивалів «Молода Галичина», «Мелодія», «Перлини сезону», «Червона рута», «Слов'янський базар». У 1995 гастролювала з гуртом «Ватра» у Німеччині, у 2002 представляла Україну на фестивалі пісні об'єднаної Європи «Zielona Góra» у Польщі. Декілька років поспіль за опитуванням музичних студій Лілю Ваврін було визнано найкращою співачкою Львова, а її перший альбом «Не треба сліз» став найкращим у рідному місті. Окрім співочої кар'єри Ліля Ваврін стала успішною радіоведучою (Авто FM, Star FM, 2001—2007). У 2003—2004 представляла сольну програму на острові Мадейра (Португалія).

у 2006 з'явився другий альбом «Хочу до тебе» (ZMS Records). Пісні, які увійшли до цього альбому були уже знані («Хочу до тебе», « Я не твоя», «Знав би ти»), тому альбом користувався великою популярністю.

У 2007 Ліля Ваврін була запрошена на роль телеведучої програми «Модний елемент» (ТРК Люкс, Новий канал, 2007—2010). У цьому ж році взяла участь у популярному всеукраїнському теле-проекті «ШАНС» (ІНТЕР) А вже у 2008 світ побачив третій альбом співачки під назвою 5 хвилин (ZMS Records), який відрізнявся від попередніх своєю динамікою та ритмікою, і водночас, як і попередні, залишався вишуканим і романтичним.

Бере участь у благодійних акціях в допомогу новонародженим дітям, дітям-сиротам, інвалідам та тим, хто потребує допомоги.