Letay Слова пісень
Letay

Letay — український рок-гурт, складається з 4-х учасників. Був заснований у 2010 році у Харкові під назвою «We Are!!». Має два студійні альбоми та декілька кліпів.

З 2010 до 2016 року Гурт мав назву We Are!!. У 2011 гурт випустив перший анломовний альбом «The Bright Side», саундпродюсером якого виступив британський звукорежисер Енді Томсон, відомий в Україні завдяки роботі з гуртом Coldcut.

У 2012 гурт взяв участь у фестивалі The Best City. Того ж року кліпи гурту на пісні Clap — Clap і Better Not To See You потрапляють у постійну ротацію на телеканал A-One. У цей же час гурт бере участь у зйомках різних проектів на телеканалі М1.

Letay 13 серпня 2016 гурт оголосив, що змінює назву, оскільки «ми більше не можемо називатися We Are!!»До чоловічого тріо приєдналась скрипалька Майя Скорик. У грудні гурт уже під новою назвою презентував свій другий альбом Вітер без пилу, у якому є пісні не тільки англійською, але й українською та російською мовами. У 2017 році гурт взяв участь у національнму відборі до Євробачення, але зайняв останнє місце у півфіналі.