Леся Нікітюк Слова пісень
Леся Нікітюк

Леся Іванівна Нікітюк Народилася у Хмельницькому 19 жовтня 1987 року — українська телеведуча, блогер, акторка і співачка. Після закінчення школи здобула вищу освіту в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. Під час навчання дівчина була учасником команди КВК «Торнадо Люкс». Постановка «Галю, я в маршрутці» зібрала понад 5,9 млн переглядів на YouTube.

У 2009 році Нікітюк разом з подругою Ольгою Панасенко у складі дуету «Малинки» виступала у гумористичній програмі «Бігуді шоу» на телеканалі ТЕТ. У 2011 році Нікітюк та Панасенко взяли участь в українському шоу «Розсміши коміка», де їм вдалося розсмішити гумористів на 10 тисяч гривень. Вже наступного року дует вдруге взяв участь у шоу, де здобув головний приз 50 тисяч гривень.

У 2012 році Нікітюк стала ведучою телепередачі про подорожі «Орел і решка». У лютому 2018 року стала новою ведучою розважальної телепрограми «Хто зверху?» на Новому каналі (у парі зі Сергієм Притулою), а вже у серпні ведучою відновленого інтелектуальне шоу «Хто проти блондинок?» на тому ж телеканалі. З 26 серпня Нікітюк брала участь у п'ятому сезоні «Танців з зірками» на 1+1, у парі з танцівником Максимом Єжовим. У фіналі 25 листопада вони посіли друге місце.

Наприкінці 2020 року спільно із Олегом Кензовом записує свою першу пісню "Кое-что ещё".