Facebook Instagram Twitter YouTube

(осінь)
(суха осінь)
Перші дні листопада
Чуже місто, чужа кімната
Вона спить в чужому ліжку,
А він думає “Як я її тут залишу?”
Вже пообіді - суха осінь
Вона четвертий день в дорозі
І хай буде тут спокійно
Посиджу, доки спить,
Нервуючи постійно

Ще 5 хвилин, 5 хвилин
І для тебе стану я ніким
Ще 5 хвилин, 5 хвилин
Ти одна і я один, один

А раптом озера затоплять кімнату,
І дерева її засудять на страту.
Зорі впадуть і вдарять об стіни,
І сусіди її розберуть на частини.
А раптом піду - забуде про мене?
Бо серце її гаряче й шалене
Буде битись тепер для когось чужого,
І забуде вона (все), що було до того

Ще 5 хвилин, 5 хвилин
І для тебе стану я ніким
Ще 5 хвилин, 5 хвилин
Ти одна і я один, один

І ось він сидить, рахує хвилини
(тік-так, тік-так, тік-так)
А вона досі спить з тієї причини,
Що боїться, прокинувшись,
Не знайти його коло себе
А він все сидить і нервує без потреби

Ще 5 хвилин, 5 хвилин
І для тебе стану я ніким
Ще 5 хвилин, 5 хвилин
Ти одна і я один, один
Ла-ла-ла-ла, ла-ла-ла
Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла, ла-ла
(осінь)
Ла-ла-ла-ла, ла-ла-ла
Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла, ла-ла
(суха осінь)

Kozak System - 5 хвилин (YouTube відео та караоке)


“5 Хвилин”: черговий осінній хіт від Kozak System.

"Хлопці зробили дуже теплу пісню. Вона ніби прозора й лірична, але в ній є вогонь. Власне, як у фінальній сцені відео. Вогонь, який гріє, і на який виходиш із темряви". Сергій Жадан

Давня творча співпраця і тепла дружба KOZAK SYSTEM із Сергієм Жаданом відома всім. Цьогорічний осінній хіт від “козаків” не став виключенням: він також написаний на дуже відомий вірш “Перші дні листопада” Жадана.

Але з ремаркою: цього разу за інтерпретацію його вірша взявся трубач гурту Сергій Соловій, який з початком локдауна відкрився з нового боку - як композитор та автор багатьох пісень з майбутнього альбому KOZAK SYSTEM.

“Коли створював пісню, під час першого локдауну, дуже боявся що Сєрий забанить її і натравить на мене своїх Собак, бо заради співочості я поміняв місцями всі рядки у вірші, деякі слова просто викинув або замінив, а на додачу ще й приспів написав свій. Зухвалість жорстка! Але Жадан - це рок-н-ролл, а рок-н-ролл - це Жадан! Тому пісню Сергій Вікторович прийняв майже безапеляційно, за що я йому дуже вдячний. Я - щасливий! В пісні схована пасхалка - справжня назва треку, яка, на жаль, не пройшла цензуру в гурті” - Сергій Соловій.

Тепле атмосферне відео “5 хвилин” знімалося у Гостомелі під Києвом. Кліп “5 хвилин” - режисерський дебют Вікторії Квітки. Головною ідеєю знімальної команди було показати музикантів з іншого боку: не просто як артистів, а як людей, розкривши атмосферу того, що відбувається у позаконцертний час. У кадрі можна побачити не тільки самих музикантів, а й техніка та звукорежисера KOZAK SYSTEM.

“Відео на пісню «5 хвилин» - це дещо інше ніж звичайний кліп. Це чарівне і тонке поєднання драйву, притаманного лайв відео та тепла атмосфера та настрій, які живуть всередині «KOZAK SYSTEM». В зйомках в прямому сенсі брали участь сонце, вітер та вогонь і зіграли там не останню роль. Це відео про настрій, як основну складову гурту, про те, чим він дихає” - Вікторія Квітка

Основні зйомки проходили не на винайнятій локації (як це зазвичай робиться для кліпів), а вдома у одного з музикантів гурту, що також наближає глядачів до природного вайбу: адже саме там хлопці реально проводять час поза концертами. спілкуються за келихом вина, сміються та пишуть нові пісні

“5 хвилин” - наступна презентована пісня з майбутнього альбому гурту “Земля. Вітер. Вогонь.”, який повністю побачить світ навесні 2022 року: саме тоді KOZAK SYSTEM виповниться 10 років. Свій день народження “козаки” відзначатимуть великим сольним концертом, де разом з ними на сцену вийдуть дуже багато зіркових колег, імена яких стануть відомими вже скоро.


Вiдгуки
Оцініть цю пісню.
Середній рейтинг: 5 базується на 2 голосах. Напишiть вiдгук.

 
23 Лис 2021, 4:00 PM
Мирон (Гість)
Суперова лірична пісня!!!
 
20 Лис 2021, 9:52 PM
Ігор Мачай (Гість)
Пісня про вічне. До своїх перемог і поразок треба відноситись з іронією. Пісня про іронію.красиву, чуттєву, блискучу,прожиту.)