Клей Угрюмого Слова пісень
Клей Угрюмого

"Клей Угрюмого" - випускники одного з українських талант-шоу. На відміну від багатьох своїх колег по телевізійному конвеєру, ця група вийшла за рамки ТВ-конкурсу і стала оригінальним відкриттям для всього українського шоу-бізнесу. Нестандартний музичний матеріал, іскрометний гумор, позитив і харизма - ось те, чим підкуповує «Клей» з перших хвилин знайомства. Самі хлопці називають свій музичний стиль вокально-танцювальних поп-реггі в модній нині хіпстерской упаковці.

Колектив набуває все більшої популярності буквально з кожним днем: їхні пісні звучать на всіх радіостанціях, кліпи ротується на музичних телеканалах, а їх виступи чекають в різних куточках України. Хлопці пророкує велике майбутнє абсолютно все: від простих слухачів, до досвідчених програмних директорів великого медіа-холдинги.

"Клей Угрюмого" - це шоу в рамках шоу! Іскрометний гумор, елементи стенд-ап-шоу, інтерактив з публікою, скажена енергетика, харизма всі чотири учасників і стильна музика - ось та «козирі», які вигідно відрізняє «Клей» від всіх інших.