Keta Rina Слова пісень
Keta Rina

Катерина Гладій народилася 21 травня 1996 року у місті Бурштин, Івано-Франківської області. Ще у дитсадку батьки віддали її до музичної школи по класу скрипки (викладачкою була мама), а також у танцювальний гурток та уроки вокалу.

Після закінчення школи вступає до університету НУ «Львівська політехніка» в інститут прикладної математики та фундаментальних наук за напрямом міжнародна інформація.

Однією з вражаючих подій для юної співачки був фестиваль «Чорноморські ігри 2012», запрошення прийшло в останній момент, у результаті Катя зайняла 3 місце, беручи участь вперше. В університеті співачка продовжує займатись музикою, відвідуючи репетиції камерного та симфонічного оркестрів, беручи участь в різних концертах. Одного разу диригент, почувши виконання однієї пісні у репетиційному приміщенні, запропонував їй заспівати з цим же оркестром.

Паралельно Катя відвідувала ансамбль естрадної пісні при університеті з яким теж виступала, а згодом сформувалося тріо із основних солістів ансамблю, до яких входила співачка.

Весь цей період з самого дитинства писала вірші та пісні, які виконувала на фестивалях та конкурсах.

У 2014 році взяла участь у «Караоке на майдані» у Києві з Ігорем Кондратюком, а у 2016 потрапила до телевізійного шоу «Х-Фактор», проте пройти далі тренувального табору не вийшло.

У 2018 році одна із авторських пісень «Океан» лунала у серіалі «Київ вдень та вночі» на Новому каналі.

У 2019 році розпочинає сольну кар'єру з треком «Помста» під псевдонімом KETA RINA.

У 2021 році взяла участь у вокальному шоу «Голос країни: Перезавантаження», де виконала пісню Ірини Білик «Ти мій» та обрала команду Діми Монатіка. У вокальних боях Катя та KOLA виконали пісню «Deep End», і в нокаути Діма вибрав Колу, а Катю вкрала Тіна Кароль і тренера так і не обрала нову крадіжку та Катя пройшла до нокаутів. Катя була єдиною крадіжкою, яка дійшла до прямих ефірів. Вибула в півфіналі, отримавши 59% від глядачів і 0% від тренера.