Глава 94 Слова пісень
Глава 94

Глава 94 — український хіп-хоп гурт з міста Львів, заснований у 2010 році двома львів'янами — Степаном «Кашляючий Ед» і Ігорем «ванпанчмен».

Репом займатись почали приблизно в 2009 році — це були напівдитячі спроби творити російськомовний реп. З липня 2010 року вони об'єднуються в гурт, який називають «Глава 94» (мається на увазі уривок зі Старого Завіту, глава 94 в книзі Псалтир) і починають займатись суто україномовним репом. Спочатку добре рекомендують себе в інтернет-змаганнях, батлах (ПідБіт, Lemberg Battle, російські проекти), де беруть собі псевдоніми «Кашляючий Ед» (Степан) і «Mr.Popeye» (Ігор). 8 серпня 2011 року хлопці представляють свій перший реліз — альбом «Невідомі ЕР», який дуже тепло сприймається в колі шанувальників українського хіп-хопу. Через два роки, 16 лютого 2013 року виходить їх другий альбом — «Безлад».

Свої виступи хлопці в основному проводять на теренах Західної України — міста Львів, Калуш, Ужгород, Івано-Франківськ, Луцьк та інші. В 2015 році виходять два сольні релізи виконавців — «Фіталіті» від Гоні і «Нетривіальне чтиво» від Стука (Кашляючого Еда). В 2016—2017 роках хлопці представили ряд синглів і три кліпи: «Глава 94 — нате», «Кашляючий Ед — Шось зимно (Скрябін cover)» і «Глава 94 — Дякую». Два останні стали синглами з другого сольного релізу Кашляючого Еда «Переклад», що вийде в лютому 2018 року. Також в цьому році буде представлений сольний реліз від нового амплуа Гоні — Ванпанчмена.