Gypsy Lyre Слова пісень
Gypsy Lyre
Акустичний гітарний проект авторської музики, поєднання латиноамериканської та європейської музичної культури, втілення музичних ідей лідера та засновника гурту — Геннадія Бондаря.

До основного складу входять:

Геннадій Бондар (акустична гітара). Бездоганна техніка і багатий тембр його гітари, неймовірно емоційне і експресивне виконання є візитівкою колективу. Геннадій є лауреатом різноманітних конкурсів, володар II-ї премії Першого Міжнародного конкурсу гітаристів імені Володимира Молоткова у 2011 році в категорії «Джаз».

Олександр Лисенко (бас-гітара, акустична гітара, міді-гітара) — гармонійна і ритмічна основа колективу. Багатогранний музикант, який вільно володіє кількома інструментами. Унікальна ультрасучасна гітара Олександра, завдяки передовим технологіям, може звучати тембрами всього симфонічного оркестру, привносячи в музику більше фарб і відтінків!

Орхан Агабейлі (кахон*, перкусія) — ритмічне ядро ​​і танцювальний пульс гурту. Універсальний музикант, який виступає в самих різних жанрах: джаз, етно, ворлд-мюзік, фанк, фьюжн, драм-енд-бейс, денс та інших, досконало володіючий грою на кахоні та дарбуці. У грі Орхана блискуча техніка поєднується з артистизмом і імпровізацією, а кожне соло перетворюється на самостійний музичний твір.