Гапочка Слова пісень
Гапочка

Гапочка — український інді-гурт, створений у 2008 році. Гурт з'явився, коли вокалістка гурту Катя Гапочка, приїхавши з Хмельницького навчатись до київської консерваторії, вирішила зібрати свій гурт Перший склад гурту був укомплектований за два дні, а компанію у першому складі Каті склав барабанщик гурту Артем Угодніков, який приїхав навчатись до Києва з Кіровограда. У цей час до гурту приєднався Єгор Гавриленко (бас) та Олександр Зброцький (гітара).

ГАПОЧКА — гурт, який переміг в і пізнав атмосферу лондонського клубу Scala, в якому виступали The Beatles, а в новітній історії здійснив перехід з формату альтернативного поп-року в ніжне електроакустичне і став одним з унікальних облич нової ери української музики. Голос фронтвумен гурту — Каті Гапочки — належить до десятки голосів нової української музики (theinsider.ua.) Міні-альбом («Електроакустика» 2014), другий СD після дебютного («Етапу» 2012), став одним із 14 найкращих українських альбомів 2014 року (liroom.com.ua) і одним із 8 альбомів молодих українських гуртів, «які вас здивують» (themap.com.ua). Нова ГАПОЧКА — це інді-електронне тріо у новому повноформатному альбомі («Лови мої слова» 2015) для любителів чесної, дієвої і незалежної музики. В рамках конкурсу «The Global Battle Of The Bands UA 2008» гурт здобув найвищий результат серед київських команд-учасниць. У жовтні того ж року «Гапочка» потрапила до національного фіналу «The GBOB». Гурт відмітили особливою нагородою — зйомками першого відеокліпу з ротацією на телебаченні.

У 2009 гурт здобув 1-е місце в національного фіналу «The GBOB» — і у 2010 році представив Україну на світовому фіналі «The GBOB», який відбувся у 27 квітня у Лондоні на одному з престижних концертних майданчиків . На фестиваль приїхали 25 гуртів з різноманітних країн світу: Ізраїль, Казахстан, Німеччина, Румунія, Китай та інші. Першими на сцену клубу Scala вийшов гурт Гапочка . Того дня український гурт потрапив у десятку.

Останні два роки для ГАПОЧКИ — кардинально новий етап, що вилився у співпрацю із знаними саунд-продюсерами. Навесні 2012-ого, група закінчила роботу над своїм першим альбомом. Це 12 композицій, які об'єднані символічною назвою «Етап». Крім студійної роботи, музиканти продовжують працювати над новими за стилем і звучанням піснями. Ці пошуки вилилися в появу ЕР «Може Я Дівчина?» (Восени 2012). Імпульсивний експеримент музиканти здійснили в тандемі з саунд-продюсером Юрієм Хусточкою («Океан Ельзи», «Esthetic Education») і звукорежисером Іллею Галушко («Esthetic Education»). У 2014 році Гапочка випускає міні-альбом «Електроакустика» — добірка свіжих полегшених настроїв від ГАПОЧКИ. І у квітні і 2015 року вийшов повноцінний альбом «Лови Мої Слова» — саунд-продюсер майже усього альбому — Олексій Gorchitza, окрім першого треку «ЛМС» — де хімію доповнив Юра Хусточка. ГАПОЧКУ виокремлюють не за стильовим особливостям, а за якістю виконання своєї музики на концептуально різних фестивалях. Музичні критики називають «Гапочку» сполученням експресивного драйву «Океану Ельзи» і романтичності «The Kinks». Часто порівнюють вокал із українською «Крихіткою», російською Земфірою, а в музиці знаходять присмак британських Jessie Ware і James Blake. Насправді, ГАПОЧКА — настільки гармонійна у своїй музичній силі, що у контексті світового музичного фону сучасні меломани можуть гідно оцінити майстерність музикантів в порівнянні з іншими визнаними не лише Україною, а передусім світом сучасними виконавцями.20 липня гурт отримав II премію на фестивалі «Тарас Бульба». Вокаліст — Катя Гапочка — професійно грає на бандурі.