Epolets Слова пісень
Epolets

Epolets — український рок-гурт, що був створений 2012 року в Одесі. Музиканти виконують пісні українською, англійською та російською мовами. На початку творчого шляху, Epolets були кавер-гуртом під назвою The Rolling Bones. У 2011 році вони почали активно виступати. Група підійшла до свого репертуару грунтовно, і ще на зорі своєї кар'єри хлопці почали робити повномасштабні 2-годинні концерти, які включали кавери на Pink Floyd, Nirvana, Muse.Особливу роль в становленні колективу відіграв одеський клуб True Man, де The Rolling Bones виступали із завидною регулярністю.

Через два місяці після початку репетицій Андрій і Паша написали першу пісню. Власний матеріал почав накопичуватися, і група опинилася перед дилемою - писати пісні під The ​​Rolling Bones, групи, яка щільно асоціювалося виключно з каверами, або ж запускати новий проект. Так з'явилися Epolets - гурт, який грає альтернативний рок на трьох мовах. Самі ж музиканти вважають, що їхня музика — сплав кількох поколінь рок-культур: диско 70-х, хард-рок 80-х, гранж 90-х. Завдяки активному спілкуванню фронтмену із публікою, соковитому звуку та нестримному драйву самих музикантів концерти Epolets незмінно проходять по всім правилам справжнього рок-шоу.

У шоу «Ікс-Фактор», в шостому сезоні 2015 року, колектив «Epolets» увійшли до дванадцятки найкращих виконавців. Брали участь у прямих ефірах. У проекті перемогу не здобули. Восени 2016 року Epolets почали запис свого нового альбому, саунд-продюсером якого виступає Мілош Єлич - клавішник і аранжувальник гурту «Океан Ельзи».