DJ NANA Слова пісень
DJ NANA

Dj Nana - молода, але дуже яскрава зірка клубного небосхилу. Nana - артист з багаторічним досвідом роботи на сцені в складах ТОР вокальних колективів країни. Екс-солістка групи "NIKITA", дівчина з обкладинок чоловічого глянцю "Playboy" і "XXL", модель, а також одна з найбажаніших жінок України.

Відмінне почуття ритму і чудовий музичний смак, авторська хореографія, вміння полонити саму витончену публіку на танцполі якісно виділяють Dj NANA серед cотень інших. Перфоменси Dj NANA включають в себе синергію чотирьох основних складових: звук, рух, образ, аромат! Унікальні в своєму роді шоу, які з перших секунд занурюють всіх присутніх в особливе багатошарове простір, заволодівши відразу чотирма почуттями кожного глядача - нюхом, слухом, зором, дотиком.

Наполеглива робота над підбором матеріалу і складанням компіляцій породжує незабутні Dj-сети під ритми яких хочеться танцювати до ранку. Тонке відчуття танцювальної музики і свого місця в ній дозволяють Dj NANA легко знаходити самі захопливі нон-стоп ритми, граючи в стилях: Deep House, Nu Disco, House, Disco House, Funky House.