Амадор Лопес Слова пісень
Амадор Лопес

Амадор Ло́пес (ісп. Amador Jose Lopez Rodriguez; нар. 3 лютого 1983, Венесуела) — україно-венесуельський фехтувальник, хореограф та співак, випускник Національного університету фізичного виховання і спорту України. Виконує пісні у стилях поп та техно, реп та регі. Народився у Венесуелі. Закінчив італійський коледж імені Maria Montessori. З 8 років паралельно займався фехтуванням та хореографією.

У 1998 році закінчив Міжнародну академію танців ім. Марджорі Флорес у Венесуелі. Займав призові місця в багатьох танцювальних чемпіонатах з латиноамериканських танців. Переможець континентального чемпіонату із сальси «Copa latina» в категорії «junior». Із 7 років брав участь у карнавалі у Венесуелі. У 2000 році став чемпіоном світу з фехтуваннz. У тому ж році приїхав в Україну, щоб навчатися в Національному університеті фізичного виховання і спорту. У 2005 році закінчив університет. Ще під час навчання в університеті почав танцювати в українських клубах латиноамериканські танці. У 2006 створив шоу-балет «Rumbero's», що працював із відомими зірками естради України та Росії — Філіпом Кіркоровим, Катериною Бужинською, Наталею Могилевською, Валерієм та Костянтином Меладзе та іншими. У тому ж році створив студію латиноамериканських танців у Києві. Співпрацював із шоу «Танці з зірками» та «Фабрика зірок». У 2008 році виграв у шоу «Танцюю для тебе», а вже у 2009 році очолив журі «Танцюю для тебе-2» і «Танцюю для тебе-3». У 2011 році став хореографом масштабного шоу «Майданс-2». У тому ж році встановив танцювальний рекорд, найбільший флешмоб у Харкові, де одночасно танцювало 22,5 тисячі чоловік.

Амадор Лопес знімається в кліпах власної групи Rumbero's. Rumbero's виконує пісні, зі слів Амадора Лопеса, у стилі reggaeton — поєднання реггі, техно, хіп-хопу, репу та латиноамериканської музики. До групи, крім Амадора, входить соліст Олег Серафін та шоу-балет.