ALLOISE Слова пісень
ALLOISE

ALLOISE — псевдонім української поп, соул і RnB співачки; автора музики і слів, актриси та радіоведучої Алли Московки. Алла народилась 19 жовтня 1984 р. у Полтаві. Вступила до полтавської школи мистецтв, потім у студії при музичному училищі. Також паралельно навчалася в ліцеї № 1 в класі з інтенсивним вивченням інформатики та англійської мови. 2002 року вступила до Київського Національного Університету культури і мистецтв. У 2004 році співала у складі електронної групи «Tomato Jaws», потім зайнялася діджейством і на деякий час стала вокальним та dj-резидентом київських клубів. З 2007 р. по 2012 р. була вокалісткою і автором пісень групи «Gorchitza» — українського англомовного гурту, який був визнаний за межами країни, незважаючи на те, що авторитетні продюсери пророкували групі провал через неформатність і новизну матеріалу.

У квітні 2012 року ALLOISE почала сольну кар'єру, почавши співпрацю з музичним лейблом Firework Sound. У листопаді 2012 вона стала кращою українською артисткою за версією MTV EMA. За роки своєї кар'єри співачка виступала на одній сцені з такими світовими артистами, як Morcheeba, Kosheen, Craig David, Nelly Furtado, Jessie Ware, Sophie Ellis Bextor, Loreen і Faithless. Також співачка співпрацювала зі всесвітньо відомим продюсером — Уолденом, відомим по роботі з Whitney Houston, Ray Charles, Diana Ross та іншими. Крім музичної кар'єри, Алла грає в театрі «КРІТ» у таких п'єсах — «Сни Васіліси Єгоровни» за п'єсами Леся Подерв'янського та «Andy Warhol. Вигадка.» В червні 2013 року співачка презентувала дебютний альбом «Bygone». До платівки увійшло 12 авторських треків співачки. Московка стала хедлайнером фестивалю MTV до Міжнародного Дня молоді у 2014 році.

У червні 2014 року кліп ALLOISE на пісню Tell Me Of Fire потрапив в ефір телеканалу MTV США. Це перша пісня виконавців української естради, яка обрана для трансляції в ефірі головного музичного каналу США. Також в цьому ж місяці офіційний італійський чарт www.earone.it визнав пісню «Tell Me Of Fire» «кращою піснею тижня». Крім того, кліп на цю пісню транслюється в ефірах музичних телеканалів Швейцарії, Угорщині, Словенії та інших країн. 2016 року Алла заспівала дуетом із Олегом Собчуком, записавши разом з гуртом СКАЙ одну з пісень для альбому «Нове життя».