ACROSS THE ROAD Слова пісень
ACROSS THE ROAD

ACROSS THE ROAD – молодий український гурт з м.Вінниці, що виник восени 2014 року. Але офіційною датою заснування гурту прийнято вважати 1 січня 2015, саме цього дня на просторах інтернету було опубліковано дебютний акустичний альбом, що отримав назву «З нового листка», який містив у собі 8 акустичних композицій. Першу свою роботу гурт закріпив міні туром (Львів, Київ, Хмельницький, Вінниця, Житомир).

Навесні 2015 склад гурту змінився. У червні був представлений акустичний сингл, що отримав назву «Не твій». У літку того ж року гурт взяв участь у фестиві Rock Clip Kiev UA.

У лютому 2016 року на місцевому телеканалі «Віта» у м.Вінниці відбулась презентація першої відео роботи на пісню «Не твій», яку на разі транслюють музичні телеканали М1 та М2. Навесні музиканти почали писати другий студійний альбом, зовсім іншого формату і важчий у звучанні, який значно буде відрізнятись від попередньої роботи. У травні цього ж року був представили перший сингл, із майбутньої пластинки, що отримав назву «Удвох». Презентація відбулась в ефірі радіо Такт, швидко та легко завоювала своїх прихильників. Восени 2016 року музиканти презентували свій другий сингл з нового майбутнього альбом "Невірна".