Тетяна Ширко Слова пісень
Тетяна Ширко

Тетяна народилася 10 грудня 1992 року в Україні, в Рівненській області. Вона народилася в сім'ї музикантів - і саме батьки першими помітили її покликання і почали його розвивати. Тетяна займається музикою з 5 років. Вона брала участь і перемагала у багатьох вокальних конкурсах. У 2010 році стала однією з переможниць престижного міжнародного конкурсу «Нова хвиля». Треба відзначити, що Тетяна була однією з наймолодших учасниць конкурсу - а це робить її перемогу ще більш значущою.

Хоча Тетяна знаходиться тільки на початку своєї творчої кар'єри, вона вже чимало виступала - причому не тільки соло. Тетяна співав дует з Сос Павліашвілі, Дмитро Харатьян, Іван Березовським і Олександр Сєров. В даний час Тетяна Ширко живе в Києві, закінчила навчання в Київському інституті музики ім. Глієра на факультет естрадний вокал, багато виступає, і - звичайно ж - записує нові пісні, щоб в недалекому майбутньому порадувати вас відмінні хіти.

На даний момент Тетяна записала кілька сольних пісень, які в подальшому увійдуть до її перший альбом.Певіца встигла зняти кілька кліпів, на безсумнівні хіти, які полюбилися публіці. У 2011 році вийшов її перший кліп - «Исповедь любви», а в 2012 році співачка встигла порадувати слухачів двома композиціями - «Привіт» і «Я прощу», на які так само були зняті два професійних кліпу. 2013 рік став для співачки дуже важливим, так як вона вперше написала сама музику на пісню «В небесах», на яку так само був знятий кліп. А для участі в пісенному конкурсі «Євробачення 2014» Тетяна записали чуттєвий і мелодійна пісня «Let Go».

У найближчих творчих планах - вихід дебютного альбому і зйомки кліпів. Одним з достоїнств Тетяни є наполегливість і впевненість у власному покликанні. Адже важка і копітка робота в сукупності з незаперечним талантом - найвірніший шлях до успіху.