Sasha Ray Слова пісень
Sasha Ray

Sasha Ray народилася 25 березня в місті Києві і вже з самого дитинства у неї виявилися неабиякі здібності до творчості. Свої таланти вона проявила захоплюючись малюванням, танцями і складанням віршів.

Батьки Сашка, зазначивши творчу жилку, всіляко підтримували обдаровану дитини. З першого класу віддали її в музичну школу по класу фортепіано, а захоплення танцями з їх схвалення переросло в серйозну хореографічну підготовку, якою співачка присвятила в цілому понад сім років і продовжує невпинно вдосконалюватися.

Здавалося б, разом із загальноосвітньою програмою, завантаження не мала навіть для дорослої людини. Але треба знати Сашу! У енергійному і допитливому організмі з кожним днем ​​все виразніше пробуджується бажання співати. І тут натхненником виступила вже мама, професійно займалася вокалом. У Саші спочатку несміливо формується, а потім міцніє мрія про кар'єру співачки. Але поки вона дорослішає, розмірковує і сумнівається - чи здатна? Осилить?

В кінцевому рахунку, як це зазвичай буває, все вирішив Його Величність Випадок. Поворотним моментом стало знайомство з відомим українським композитором та продюсером Дмитром Клімашенко, Саме він додав упевненості в тому, до чого Саша інтуїтивно йшла сама. А саме: роби те, що повинен і будь що буде. Або краще зробити і шкодувати, ніж шкодувати, що не зробив. Трактування можна підбирати різні, але звелося в результаті до того, що і в цьому напрямку закипіла робота. Діма зголосився написати для Саші кілька пісень. Дівчина відновила інтенсивні заняття вокалом, почала відвідувати школу акторської майстерності, працювати з цілою низкою досвідчених і визнаних майстрів-викладачів. Прогрес не змусив себе чекати і ось вже з завмиранням серця, вокалістка переступає поріг професійній студії звукозапису для дебютної запису. Підсумком стала перша спільна робота автора Д.Клімашенко і співачки Sasha Ray - пісня «Біль-Любов» Результат надихнув і надав нового поштовху обраному шляху. Було прийнято рішення закінчити навчання, здобути освіту і зосередити всі зусилля на своєму музичному проекті. Всі близькі знають Сашу як людини вимогливого, відповідального і грунтовного. Вона схожа на ангела, але за її зворушливою крихкістю ховається енергійність, працьовитість, сила волі і ерудованість. Такий підхід допомагає їй в будь-якій справі. І немає сумнівів, що роблячи перші кроки в українському шоу-бізнесі, маючи чітку мету і зібравши навколо себе повноцінну команду професіоналів, їй і на цьому поприщі посміхнеться удача, а її стиль, що позиціонується як luxury pop-dance знайде відгук у самих широких мас любителів музики.

До речі, рішучість характеру Саші підтверджує той факт, що з самого початку всю відповідальність за успішність свого проекту вона бере в свої руки, зберігаючи свою незалежність від диктатури нехай і авторитетних, але вельми форматних продюсерів. Свій особистий авторитет Sasha Ray збирається завойовувати виробництвом і виконанням якісних пісень, що відповідає всім вищим сучасним стандартам європейського шоу-бізнесу.