Регіна Тодоренко Слова пісень
Регіна Тодоренко

Регіна Тодоренко народилася 14 червня 1990 року в місті Одеса в родині творчих людей. Своє дитинство провела в театральній студії, хореографічному класі, на уроках вокалу і бандури. Вчитися любила, закінчила школу з відзнакою в 2007 році.

У тому ж 2007 році вступила до Одеського національного морського університету на факультет «Організація транспортних перевезень та систем». У 2010 році вступила до Київського університету культури і мистецтв, отримала диплом магістра театрального мистецтва. Почала свій шлях у шоу-бізнесі в 2008 на «Фабриці зірок-2», після чого стала солісткою групи Real O. У складі дівочої групи були отримані перші золоті грамофони, нагороди за найкращі пісні, кліпи тощо.

У 2009 році як автор пісень почала співпрацювати з композитором Русланом Квінтою, було написано немало гарних композицій: гімн популярного шоу «Хвилина слави (8-й сезон)», Софія Ротару «Прости», Віталій Козловський «Немає неба», Маша Собко «Все одно», «Моя любов», Наталя Могилевська «Спасибі мамо», Тетяна Чубарова «Я подарую», Open Kids «Шоу-гелз», Маша Гойя «Навпіл», Олена Лаптандер «У твого серця», «Просто обійми», Наталія Бардо «Бардо», Real O «Снігом», «Уходи на фиг», «Ялинки», INDI «Кристали» тощо.

У 2015 році Регіна Тодоренко записала дебютну пісню та зняла кліп на пісню «Heart's Beating». Також в цьому році стала учасницею російського шоу «Голос». На сліпому прослуховуванні Регіна виконала пісню Тіни Кароль «Ноченька». ЇЇ наставницею стала Поліна Гагаріна.

З січня 2014-го року Тодоренко стала новою телеведучою проекту «Орел і решка».