Пара Нормальних Слова пісень
Пара Нормальних

«Па́ра Норма́льних» — український музичний поп-гурт. Група «Пара Нормальних» з'явилася на карті українського шоу-бізнесу в 2007 році, і з самого початку секретом їхнього успіху було гармонійне переплетення протилежностей. Давно відомо, що одна голова - добре, а дві - краще. Тому в групі два соліста, чоловік і жінка, інь і янь, Анна Добриднєва та Артем Мех. Той же самий принцип застосували і до музики, тому що один музичний стиль - це відмінно, а віртуозний мікс жанрів - це успіх! Їх поп-фанк-рок-стьоб-панк-соул-реггіstyle завоював місце в серцях, плейлистах і чартах всього СНД, разом зазвучав в модних клубах, продуктових кіосках, динаміках дорогих машин і на шкільних дискотеках. Кожен їх новий сингл беззастережно ставав справжнім хітом: «Happy End», «Скандал», «Повертайся», «Вставай», «Гей бейбі!» І «Не відлітай».

Восени 4 жовтня 2008 року гурт випустив свій дебютний альбом «Я придумаю Happy End». За рік існування колективу, пісні «Пара Нормальних» вийшли на 15 збірках у всіх країнах СНД, загальним накладом понад 500 тисяч дисків. Другий альбом «Скандал во время рекламы» з'явився в квітні 2010 року.

Перший тур «Пара Нормальних» по 29 містах України пройшов на початку 2009 року, загальна кількість відвідувачів на концертах перевищило 20 тисяч чоловік. Гурт став відкриттям на фестивалях «Таврійські ігри 2008» і «Чорноморські ігри 2008», де була відзначена дипломом. У кінці квітня 2009 року гурту успішно пройшов фінальний відбір міжнародного конкурсу «Нова хвиля 2009».