Гриби Слова пісень
Гриби
Гурт Гриби тексти пісень, слова пісень, пісні, біографія.

Гриби — український музичний гурт, заснований у Києві 2016 року. До його складу входять засновник лейблу Kruzheva Юрій Бардаш, репери Ілля Капустін (4atty aka Tilla) і Симптом НЖН.

8 квітня 2016 року «Грибы» виклали на YouTube свій перший відеокліп «Интро», який менше ніж за місяць набрав мільйон переглядів. Те саме відбулося із другим відеокліпом «Копы», який вийшов 11 вересня 2016 року.

11 листопада 2016 року гурт випустив третій відеокліп «Велик», а також виклав у мережу Інтернет дебютний альбом під назвою «Дом На Колесах ч.1». Наприкінці року пройшли гастролі по містах України, Росії та Білорусі. Концерт в Києві відбувався на індустріальній території кіностудії імені Олександра Довженка.

10 березня 2017 року на YouTube була викладена пісня групи "Грибы" "Тает Лёд", яка за місяць набрала 47 млн перегдядів.

Відмінною рисою гурту є звучання на стику хіп-хопу і хаузу (хіп-хауз), а також відмова від будь-яких контактів з пресою: «Гриби» не дають інтерв'ю, не беруть участі у фотосесіях і прагнуть анонімності. Усі відеокліпи гурту містять скетчі (короткі комедійні сценки), які виконав Kyivstoner (відеоблогер Корреспондент Радужный) — неформальний учасник колективу. В кінці 2016 року через конфлікт з Юрієм Бардашем Kyivstoner покинув гурт.