Andreas Слова пісень
ELA
Andreas

Andreas народився в сім'ї репатрійованих греків, і з дитинства виховувався в атмосфері змішання двох культур. Andreas розпочав свій творчий шлях в якості моделі, 16 років пропрацювавши в фешн індустрії, зокрема в рекламних кампаніях Жан-Поля Готьє, Франческо Смальто і Coca-Cola. Власне, відгомони модельного досвіду можна бачити в будь-якому перформансі артиста: будь то відеокліп або живий виступ - у всіх присутня відмінна пластика і суворе витонченість.

2008 рік позначився співпрацею з відомим грецьким композитором і продюсером Фівос. Написана ним пісня «Нікотин» підірвала радіостанції Європи та принесла перший і серйозний успіх Andreas. Тоді ж вийшло і дебютне відео на даний трек.

Будучи перфекціоністом, Andreas вибирає для себе тільки найкраще. Саме тому більшість пісень артиста були записані на іменитих звукозаписних компаніях Лондона і Німеччини. У 2012 році Andreas спільно з американською компанією "Mercy for Animals" створює провокаційний соціальний кліп "Make Love", лейтмотивом якого є заклик любити один одного. Відео стає "Video of the week" за версією канадського журналу "Magazine". У тому ж році артист записує трек "Another World". Обидві композиції займають передові позиції у європейських і вітчизняних чартах.

За кліп минулого року - спільну роботу відео-трилер "Сон на Місяці" Andreas і фіналістки Нової Хвилі, Маші Собко - пара отримує від журналістів звання "Найкрасивіший дует 2013 року". У 2014 році ще одна колаборація принесла свої плоди. Пісня, записана в тандемі з відомим німецьким DJ Eriq Johnson і House Punk "Another World" 4 тижні поспіль займає 1 місце в хіт параді Top Dance Chart на Kiss FM!

2015 рік доводить, що талановита людина талановита в усьому. Andreas стає телеведучим успішного розважального шоу "Weekend Show" на телеканалі Music Box UA, провідним хіт параду "Ello up", а так само багатьох інших розважальних проектів. 2016 рік став дуже насиченим для Andreas. У світ виходять дві відео- роботи «Нас немає» і #MNT, де головною героїнею кліпу стає зірка «Playboy» і радіо-ведуча Вікі Вікторія. Три тижні поспіль відео на пісню #MNT займає 1 місце в хіт-параді Ello Week! Напередодні нового 2017 року, Andreas випускає романтичний сингл українською мовою «Ти подобаєшся мені» який впевнено підкорює серця слухачів.