Василевская Слова пісень
Василевская

Олена Василевська народилася 22 червня 1985 в Дніпропетровську. Там же отримала першу вищу освіту і закінчила музичну школу по класу фортепіано. У 2006 році переїхала до Києва, отримала другу освіту, працювала економістом і маркетологом. Але тяга до музики не відпускала, і Олена змінила сферу діяльності - стала журналістом і PR-менеджером. У 2009 р відкрила рекламне агентство і стала випускати журнал «Щастя».

Так як з дитинства Олена писала пісні, то свій двадцять восьмий день народження вона відзначила концертом, на якому здивувала друзів виконанням авторської музики. Саме в той момент народилася артистка ВАСИЛЕВСЬКА. Не маючи профільного музичної освіти, Василевська записує пісні, дає концерти, збирає творчі вечори і знімає кліпи.

«Моя релігія - любов, моя віра - любов, моя музика - любов!» - Життєве і творче кредо Олени. Почавши, як більшість молодих авторів, з душевних пісень про кохання («Мої очі», «Завмерти», «Небо за нас»), зараз ВАСИЛЕВСЬКА експерементує зі стилем і текстами, пише на різних мовах: «Лише ти», «Seven days »- і готує прем'єру осені, танцювальний хіт« Все можна ».