Quest Pistols Show Слова пісень
Quest Pistols Show

Група з'явилася з танцювального балету «Quest». 1 квітня 2007 року вони виступили вперше на першоквітневому випуску телепередачі «Шанс» як музичний гурт, а не балет, з піснею «Я устал, хочу любви». Всі учасники є професійними танцюристами та не мають музичної освіти. За плечима гурту тур по містах України. Тексти пісень пише Ізольда Четха, за винятком пісні «Белая стрекоза любви», автор якої юний музикант Микола Воронов.

Гурт здобув нагороду MTV Europe Music Awards як найкращий виконавець України 2008 року. 10 лютого 2011 надійшло повідомлення про те, що Антон Савлепов вирішив покинути групу. Але вже через тиждень в пресі з'явилася заява Антона про те, що він передумав і вирішив повернутися назад. У серпні 2011 група поповнилася четвертим учасником. Ним став Данило Мацейчук (Дэниел Джой). У вересні 2011 групу покинув Костянтин Боровський, який займався художньою фотографією і різними арт-проектами.

У червні 2013 року, після двох років співпраці, Данило Мацейчук покидає колектив з метою створення власного проекту. У 2016 році створили свій власний проект «АГОНЬ».