OSADCHUK Слова пісень
OSADCHUK

Андрій Осадчук - український співак, талановитий автор хіти для Світлани Лобода, Віталій Козловський, Ані Лорак та багатьох інших виконавці виступлять в новому сезоні популярного шоу "Голос". Андрій закінчив Київський Інститут музики Глієра (вокал) і став відомий як учасник "Голосу країни", переможець вокального проекту "ШОУ №1" (телеканал "Інтер"), фіналіст відбору "Ікс-Фактор" (24-ка найкращих), національного відбору Євробачення-2011 (100 кращих), національного відбору «Нова Хвиля-2012» (30 кращих), "Нова Хвиля-2013" (20 кращих), півфіналіст відбору "Українська Фабрика Зірок-4", "Ікс-Фактор-2 », учасник розважального шоу" Співай, якщо зможеш "(Новий канал).

Автор супер-хітів "Пора домой", "Смотришь в небо" зізнався в інтерв'ю, що найкращі хіти він залишив для себе, буквально заявивши: «Я більше не віддам своїх пісень…»

У вересні 2012-го у Андрія вже була спроба створення першого альбому своїх пісень (серед яких - "Дивишся в небо"), а також навесні 2013-го - з'явився експериментальний англомовний соул-збірник. Після чого молодий співак на два роки пішов в себе і впритул зайнявся авторством, що не з'являючись на сцені аж до "Голосу країни" (6 сезон).

Реінкарнація вокальної кар'єри почалася з авторської пісні "Облиш", яка стала відомою завдяки Світлані Лободі. В даний час йде робота над першими зрілими хітами для себе. А вже 28 лютого, Андрій спробує підкорити головну сцену країни ( "Голос країни" на 1 + 1), і показати свій багатогранний талант.