OMUT Слова пісень
OMUT

OMUT (Дмитро Сисоєв) народився в м.Львів. Спочатку батьки не визнали творчих здібностей сина та побачили його майбутнім спортсменом. У віці 6 років Діма почав займатися боротьбою самбо. У цьому виді спорту досяг певних успіхів, на багатьох змаганнях займав призовні місця. В цей же час вперше почав підспівувати на кухні світові хіти Beatles, Queen, Led Zeppelin, Scorpions. Батько розгледів в синові творчий потенціал і музика перетворилася для Діми в хоббі. З 2002 року Діма вчиться в музичній школі за класом фортепіано. У школі він став улюбленим учнем для вчителів, з легкістю грає технічно складні твори, займає призовні місця на різних конкурсах. В 2008 році вступає в Львівське державне музичне училище на курс естрадного вокалу, де знайомится з учнями, з якими в 2009 році формують рок групи «Prime Time».

В групі «Prime Time» Діма стає фронтменом, а також співвласником і композитором альбому «Love & Hate». В початку 2010 року група вперше виступає в Львові на "American Party". Група дивує з першого виступу, і влітку цього року вони їдуть на фестиваль «Дух Бургаса» в Болгарії, де виступають на одній сцені з такими групами як «Горилаз», «SOAD», «Everlast», «Аполо 440». В 2012 році група випускає кліп на пісню «Моя пристрасть», а влітку вони їдуть до Санкт-Петербургу за запрошенням особистих менеджерів групи «Linkin Park», т. к. группа виграла конкурс "Разогрей Linkin Park", в якому взяли участь більше 450 груп з усього СНГ. Літом 2012 року Діма вирішує спробувати себе в музичному телепроекті Х фактор. Де проходить в 12-ку фіналістів і утримується 9 прямих ефірів.

В 2013 році інтереси групи розійшлися і Діма почав сольну кар'єру. Після участі у шоу «Х-фактор-3». Він виступав з сольними концертами в Сімферополі, Донецьку, Києві, Одесі, Львові, Запоріжжі. Як запрошенний гість приймав участь у Талант-шоу «Кастинг», який щороку організовує продюсерський центр м. Одесса "Star Time".З початком сольної кар'єри Дмитро представив публіці 6 нових треків - «Рисуночек», «Случайний пасажир», «Буду з тобою», «Вітер», «Ігра» та «Мой». Остання пісня була створена в співавторстві з виконавцем музики в стилі реп Фарді Самедовым. В 2015 Дмитро переїжджає в Київ, і пробує себе вже як автор композитора. За рік Діма написав більше 50 пісень. За цей час був підготовлений матеріал і для сольної кар'єри.

У 2017 році відбулася доленосна зустріч з продюсером Вадимом Лисицею. Першим результатом співпраці стала випуск треку та відео під провокаційною назвою «Неви», яка відразу після прем'єри «вийшла у народ», отримавши велике розповсюдження в мережі.